Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pók van az ágyam alatt, hogy...

Pók van az ágyam alatt, hogy tüntessem el onnan?

Figyelt kérdés
Eddig az ágy mögött volt de ahogy megpróbáltam megfogni, akkor bement az ágyam alá, és most középen van. Félek a pókoktól, főleg mikor gyorsan mennek, de valamennyire összeszedtem magam és ez lett. Max seprűvrl tudnám kituszkolni de attól meg félel, hogy meglép, a másik a porszívó, de ilyenkor nem lehet hangoskodni. Hiába húztam el az ágyat ptt maradt. Szüleimet hiába hívnám nem látnák. Max anyám de ő alszik. Mit csináljak vele? Mivel fogjam meg vagy csapjam le ha egy megközelíthető helyre megy? Most egy darabig az ágyba se mernék menni utána mert ott még nem volt pók eddig. Pedig álmos vagyok.

2020. aug. 12. 01:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fejemtől kb 30-40centire fölöttem él a falon egy pókcsalád. Sose porszívózom össze őket csak a pókhálójuk egy részét szoktam leszedni ha már túl közel vannak a fejemhez. Ők nagyon pici fajták így nem zavarnak. Pedig félek a pókoktól
2020. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%

nem kellett volna, majd a rokonai megbosszulják...


meg amúgy is a pók szerencsét hoz.

2020. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
9%
7, Nem félelemnek mondanám. Inkább undor. Én is undorodom tőlük. Van aki az egértől, patkánytól, békától, kígyótól stb. undorodik. Nem kell értened, csak fogadd el.
2020. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12%
Mi a szarért kellett nullázni a válaszomat? Mert undorodom a pókoktól? Gratulálok, igazán intelligens lehet, aki nem tudja felfogni, hogy nem mindenki szereti ugyanazt. :D
2020. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
így van, itt aki nem tűri a pókot a házban az egy galád és 0 pontot érdemel ez legyen a legnagyobb örömük:D
2020. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Jesszus mennyi komment. Emberek ha ti szobatolban is lett volna exy ekkora undi pok nyilvan ti is megoltetek volna es nem szaroztatol volna vele hol vagyok allatkizo? Evek ota csapkodom a pokokat, masok a legyet de ra nem mondjatok hohy allatkinzo? Hihetetlen. Itt nagy szatok van de eloben ti is agyoncsapnatok. Es igen hivjatok ennek azert is csaptam le mert a pol nem szobaba vall es nyugodtan akartam aludni! Istenem. Ennyi es igen jol aludtam. Polok legyek darazsak mindegyikeet szoktatok csapkodni fogadjunk de ha itt vki pokokat csap akkor mar allatkizo??? Mi az isten? Megjegyzem erosen pokfobias vagyok es nem birok a tudattal hogy pok van a szovamban ezert inkabb megolom mint maszkaljon es ne tudjam elkapni..
2020. aug. 12. 10:00
 17/19 anonim ***** válasza:
16, De még csak azt sem írtam, hogy lecsapom, mert nem így van. Mindent megteszek azért, hogy lehetőleg élve tessékeljem ki. De látod, van olyan agyhalott, aki megsértődik, mert nem szeretjük ezeket a cseppet sem bizalomgerjesztő kinézetű élőlényeket.
2020. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ja es akkora volt hogy hiaba nem tudtam megfogni Sehogy, oriasi volt. Pokfobiaskent eleg nagy batorsag kellett hozza utana is remegtem meg. Haggyatok beken. Valosagban ti is ugyanugy megolitek oket csak itt nagy a pofatok. Ennyi mi ez az oldal itt meg pokcsapás ert is allatkinzonak titulalnak es azt se tudjak hany eves vagyok...
2020. aug. 12. 10:02
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen itt tti olyanok irtak allatkinzonak akik erosen pokimadok, en utalom oket es igen van szivem kinyirni oket mit fogtok tenni? Nem en vagyok az egyeduli aki csapkodja oket...
2020. aug. 12. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!