Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya/Macska tartásnál mekkora...

Kutya/Macska tartásnál mekkora állatorvosi költségek fordulhatnak elő maximum?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Maximális nincsen. Minimum van. Kötelező kiadások.
2021. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kicsibarany ***** válasza:
100%

Költségből nincs olyan hogy maximum.

Olyan van inkább, hogy ki mennyit költene rá maximum.


Van olyan ismerősöm, akik hitelt is vett fel emiatt. Nekünk eddig 70 ezer volt a legtöbb, amibe egy baleset került.

2021. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
A maximális költség, hogy minden nap 10 évig viszed az orvoshoz fosással. A legdrágább kaját eszi, és csak ásványvízzel oltja a szomját. Arany kádban fürdik.
2021. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 savanyújóska ***** válasza:
100%
Hát technikailag a határ a csillagos ég, de arányaiban, ha egy macska megbetegszik, helytől függően (Budaoesten, nagyobb városban drágább) nem nagyon úszod meg 10-20000 alatt. Illetve évente illik oltani, illetve rendszeresen féreghajtani, az is kb. 15-20e mindennel együtt, ha kijárós, akkor a kullancsriasztó (nyakörv, spot-on, stb.) kb. 3 havonta 2-3e ft. Ivartalanítás fiúknak 5-10e,lányoknak 10-15e. De alapvetően a kaja lesz a legdrágább.
2021. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy maximum, ismerek olyat aki 360 ezer forintot kellett hírtelen kicsengetnie mert a kutyájának olyan baja lett. Nekem a legmagasabb amit így hirtelen kellett kicsengetnem az a kutyám mérgezése után volt 10 ezer forint volt. Mondjuk mi olcsó dokihoz járunk, aki mérgezésnél általában keveset számol fel
2021. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
360 ezer forint az rengeteg, sokaknak több mint egy havi fizetés, azért az túlzás annyit fizetni
2021. jan. 15. 14:05
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Ezért a menhely. Sokan nem fizették ki
2021. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Az allat csaladtag (legalabbis nalunk), nincs olyan osszeg, ami tulzas lenne, ha azzal megmentenem az eletet!

Nem azert vallaltam, hogy rogton az elso szora inkabb altatni kelljen egy betegseg eseten,mert nem vagyok hajlando ra kolteni...

Nalunk meg hala az egnek nem volt betegseg, vagy eletmento mutet, de van felretett penzem, illetve ha kell, meg hitelt is felvennek. Lehet hulyenek nezni, de nem erdekel, mindent megtennek azert, hogy meggyogyuljon a kutyam, ha ugy alakul.

2021. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk 360ezer Ft, 6 hónapnyi fizetés!
2021. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az állat családtag, ha nekem lett volna annyi kifizettem volna én is. Nekem megéri, hiszen azt a szeretetet boldogságot amit ad nekem a kutyám azt kárpótolni nem lehet, nekem az minden forintot megér. Pénz az újra lesz, de ha esetleg emiatt kéne elveszítenem akkor ő már nem lesz újra.


Egyébként 5-ös vagyok

2021. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!