Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb háziállat és miért?

Figyelt kérdés
Írhatjátok úgy is, hogy lakásban és családi házban mi szerintetek? (mert azért elég más, ha van kert, vagy ha nincs) és arról is írhatnátok, hogy miért, mi a saját jó tapasztalatotok vele

2021. jan. 24. 20:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nincs rá egy helyes válasz. Vegyétek úgy, hogy feldobtam a témát.

Gyerekkoromban macskán kívül kb mindenünk volt, kutyák, galamb, papagáj, pinty, teknős, béka hal stb.

Felnőttként a saját gyerekeimmel sajnos kis lakásban ezt nem tudtuk ismételni, így tarisznyarák volt először, majd később japán fürj! ami szokatlan Magyarországon, bár volt itt róla egy jó poszt a gyakori kérdéseken ami megerősített a választásban. Nagyon bejött nekünk, és lakásban a legjobb amit el tudok képzelni.

2021. jan. 24. 23:01
 12/14 anonim ***** válasza:

Na, a nyuszit meg a kínai törpefürjet szívesen megnézném magamnak, ha nem lennék mindenre allergiás, ami a tartásukkal kapcsolatos.


Én akvárium nélkül nem vagyok meg. Gyerekkoromban is volt, tizensok éve ismét van, kettő is. Semmi extra, sok növény, kevés hal, így nem kell árgus szemmel figyelnem a vízminőséget. Szeretek utánaolvasni a dolgoknak, szeretem az akvarisztika tervezős aspektusát, szeretem figyelni a halaim növekedését, viselkedését.

A buktató az, hogy nehéz jól indulni, "könnyen tartható" meg "eldobható" állatoknak tartják őket, sok a fals információ és a gyári szettekben a szűrő (ami az akvárium lelke) tipikusan harmatgyenge. ( [link] Kezdőknek és Az akvárium menüpontjai, annak, aki érdeklődik az akvarisztika iránt)


Kutya is volt, egy darabig biztos nem lesz, mert több időt, energiát és pénzt igényel, mint amennyit rá tudnék a közeljövőben szánni. Viszont biztos lesz még, mert döbbenetes volt, ahogy tanult és kommunikált velünk.

2021. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

japán fürj volt,

[link]

Annyira jó fej, kedves barát volt, egy sétáló állatka. Kis lakásban nem tudok jobbat elképzelni.

2021. jan. 26. 22:09
 14/14 anonim ***** válasza:
Szudétabögöly
2021. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!