Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? (lovasok főleg, mert ők érthetik ezt meg)

Figyelt kérdés
9.éve lovagolok és sokszor kértem már a szüleimet,hogy hagy legyen saját lovam.Ez még régebben volt,amikor nem volt konkrét elképzelésem.De 4éve rátaláltam egy lovardában a számomra tökéletes lóra.Azóta ott "dolgozom" nyaranta(oktatok)és ezért cserébe lovagolok.Ezért nem is hoztam fel a lóvásárlást azóta.4 éve imádom,versenyzek vele.Sőt mostanában szinte tényleg csak én lovagolom.ismerem mindenét,ő az életem...De idén közölték,hogy nyár végén eladják valószínüleg az én drágámat...szüleim nem tudják nekem megvenni,mert az eltartása rengeteg...de én belehalok,ha elvesztem...ti mit csinálnátok?:S
2010. aug. 17. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy végignézném, hoyg eladják, vagy dolgoznék, hogy én tudjam tartatni. Mást nem tudsz, nem várhatod el, hogy megvegyék és tartsák.
2010. aug. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Belehalsz? Ez elég nevetséges! Keress magadnak egy másik lovat,amit lovagolhatsz!
2010. aug. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nem nevetséges!

Te nyilván nem lovagolsz, hogy legyen fogalmad róla, milyen kapcsolat van a ló és az őt lovagló között...


Ha képes vagy rá, vedd meg te, vagy kérd meg a lovardát, hogy adjanak neked időt, mert te nagyon odavagy azért a lóért...

2010. aug. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem halsz bele-ismerősöm szülei abból élnek h vesznek rosszl belovagolt lovakat, belovagolják jól és eladják többért. Élete lovát adták el alóla, neki kellett megmutatni lovaglásban a vevőknek, előtte direkt túllovagolta h izomláza legyen és sántítson, de megvették-túlélte, azóta már másik van neki, pedig ő is ezt mondta akkor.
2010. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megértem mit érzel.

Nálunk is van egy ló akit elvileg eladnak, bár nem lovagoltunk rajta. De eléggé egy harapós ló volt és mi barátnőmmel próbáltuk megszelídíteni és valamennyire sikerült is. Erre kijelentik, hogy eladják ...hát elég rossz =( de még ott van szerencsére, nem tudom, hogy akkor most elviszik-e, vagy sem.


Hát amúgy hány éves vagy ? Tudnál dolgozni? Szerintem beszélj a lovarda tulajjal vagy azzal aki elakarja adni, valahogy egyezkedj vele.

2010. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megértem mit érzel,nekem is volt már így, sőtt most is így érzek...ők voltak az életeim...1 maradt...eladó...teljesen megértelek,és sajnálom de szerintem nem tudsz mit csinálni,esetleg időt kérsz,vagy ilyenek és ne hallgass azokra akik azt mondják h nem fogsz belehalni...nem tudják miről van szó! (mellesleg én azt a lovat úgy szeretem mint a sajátom!)
2010. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elnézést elírtam mintha a sajátom lenne*
2010. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek(az 1.leszámítva-.-)

am egyenlőre még nem adják el.de közöltem is velük,hogyha eladják nem állok velük szóba:P:D

2010. aug. 23. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!