Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító a...

Csak szerintem undorító a budapesti Állatkert?

Figyelt kérdés

Voltam egy csomó állatkertben az országban, mindegyik igényes volt, de a pestiben nagyot csalódtam.

Ti hogy vagytok vele?



2021. márc. 25. 14:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

11, ez tény és való, a japánkert gyönyörű volt :) de a többi nem tetszett. Nagy a kosz és a bűz.


12, aha ok. Akkor olvass vissza, amit eddig írtam. Nem állok le veled vitatkozni.


13, arra gondolok hogy tiszta kosz az egész hely, igénytelen, pattogzik a festék egy csomó helyről, voltak pelikanok (?) Akik a saját szekletukben álltak


De egyébként, azért tartom undorítónak a budapestit (itt nem értem, hogy mit szapulnak, hogy liberális hülyegyerek vagyok, ennek nem tudom mi köze van egészhez na mindegy), mert rendkívül koszos, igénytelen az egész hely. Ezzel szemben a veszprémi állatkert nagyon szimpatikus volt, rendkívül tiszta és pl a zebrák/anitlopok (úgy emlékszem együtt vannak) kifutója hatalmas és szépen bejárható.

A nyíregyházi is gyönyörű, a foemlosoknek hatalmas helyük van, el tudnak vonulni normálisan, nem úgy mint a pesti, hogy semmi privatszferaja nincs nekik - orangután, gorilla stb értelmes állat nagyon szerintem.


Nekem a szegedi vadassal és a debrecenivel sem volt semmi bajom sem volt stb.


És továbbra is fenntartom: a pesti állatkert kritikán aluli, nem volt ilyen.

2021. márc. 25. 20:19
 22/22 anonim ***** válasza:
71%

Egyik kiábrándító élményem az volt amikor benéztem, ha jól emlékszem afrikai csíkosegerek kifutójába, na azok ott szaporodtak orrba szájba, a testük tele volt sebekkel, lerágott fülek, farkak..

Gondolom feletetik a szaporulatot a hüllőkkel, de ez akkor is durva volt nekem.


A màsik ami megmaradt az a szegény nőstény oroszlán aki egy pici terén körözött a kifutónak ahol a nádkerítés eltakarta a látogatókat előle.

Ez utóbbi nem tudom az állatkert hibájának mondható -e de nagyon szenvedni látszott az állat.

2021. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!