Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kutyákat vagy a macskákat...

A kutyákat vagy a macskákat szereted jobban?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. márc. 28. 14:34
A kérdező szavazást indított:
kutya
macska
38 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Kutya. Egy macskaval semmit nem lehet kezdeni.
2021. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Képtelen vagyok választani. Van mindkettő, máshogy és más miatt szeretem őket.
2021. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
A macskákat szeretem jobban, mert a kutyák elképesztően hangosak tudnak lenni, én meg szeretem a nyugalmat. A kutyákat is szeretem, az jó amúgy, ha köszöntik a postást pl el is lehet romolva a csengő, de amúgy sokszor indokolatlanul ugatnak, és indokolatlanul hangosan és agresszívan; például hogyha másik kutya pórázosan gazdival végigmegy az utcán; vagy pl csak egy random valaki, akinek láthatóan nincs semmilyen szándéka, csak elsétál a kerítés előtt.
2021. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
1es vagyok. Aki lepontozott, az arulja mar e, hogy egy egesz nap doglo macskaval mit lehet kezdeni. Megsimogatod es ennyi.
2021. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Kutya. Fajtától függetlenül, meg védhet. Nem úgy, mint ahogy gondoljátok. Hanem ha pl sétálok a kis havanesemmel, és valaki rossz idnulatúan néz rám, beáll ,,támadó,, pozícióba, és megugatja, mintha egy rottweiler lenne:D

Szükségük van a gazdára, és nagyon jól ki is ismerik a gazdájukat.

Órákat tudnék áradozni, miért szeretem a kutyákat, de ennyi lenne röviden:)

U.I: 3 éves lehettem, kint játszottam az akkor 5 éves cane corso kanunkkal, a szüleim bent voltak, mert tudták, hogy vigyázni fog rám(természetesen az ablakból még figyeltek minket)

Apukám csinált nekem egy homokozó keretet palettokból, és volt egy deszka ami tele volt szöggel, szálkával, mindennel.

Apukám pakolta össze a maradék deszkákat,és én kiszedtem azt a szögeset, nem vették észre, csak Dante(úgy hívták)

Elhajítottam, és elkezdtem szaladgálni. Felbuktam a saját lábamba, és majd hogy nem estem arccal a deszkára.

Dante megfogta a blúzomat, és visszahúzott.

Csodálatos teremtmények:))

2021. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
A macska öntörvényű természete szimpatikusabb a számomra. A macsesz nem szeret csak úgy akárkit, nem fogad el bárkit gazdájának. Esetében a gazda nem is jó szó, mert neki nem gazdája van hanem társa. Akit persze jól megválogat magának, a családból is rendszerint választ magának egy kedvencet. A kutya viszont szolgalelkű, a világ legaljasabb, legrohadékabb emberére is istenként tud tekinteni ha az kaját ad neki. Ha ez az ember láncra veri őt akkor is. Behódol a gazdájának, felnéz rá, a kedvében akar járni. Ez a csicskatermészet nem tetszik nekem. Mivel a saját személyiségem a macskákéhoz áll közel ezért ők az ideális négylábú társak számomra, jól megértjük egymást,jól megvagyok velük kölcsönös szeretetben.
2021. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Én sem tudnék dönteni a két állat között. Egyébként a macskák haszontalanságát firtató embertől kérdezném: Hallottál már olyanról, hogy valaki nem haszonból tart egy állatot, hanem szeretetből? Példának okáért ezt írta a macskatartásról egy weboldal:



"A macskák hűségesek, barátságosak és könnyen tarthatóak. Minden életkorban az emberek megfelelő társai, ugyanolyan jól érzik magukat gyerekekkel, mint idősekkel. A macskák és az emberek jól megérhetik egymást, ez pedig jó alap lehet egy kapcsolathoz. A macskád mindig érzi, ha rossz napod volt (nem igazán érdekli, hogy miért, de tudja). A macskatartás az élet egyik legnagyobb és legegyszerűbb öröme. Az ember-macska kapcsolat barátságon, hűségen és tiszteleten alapul." 💙

2021. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Én 3. vagyok, enyém most az első kommenten a 67%-os zöld karika; egyébként lehet cicákkal is játszani; van, amikor kifejezetten kikövetelik maguknak. Pl húzol előtte egy madzagot, vagy gurigatsz neki valamit, azokat szeretik. :) Vagy pl madzagon lógó gömböcöt is szeretnek pofozgatni. :) Vannak műegerek, azokat is pl az a gumis-szivacsos műegér az jól gurul is, ha elgurítod, utánaszalad, és kicsit pofozgatja, lökdösi ide-oda. :) Amúgy pl ilyen lelkitámaszt is pl tudhatnak nyújtani, szal pl odamennek, dörgölőznek, összegömbölyödnek az öledben, akkor az úgy tök jó társaság, meg még cuki, ahogy dorombol. :) Amúgy szal tudnak ilyen jók lenni a cicusok is, mint a kutyulik. :):) Tehát pl kutya is tud lelki támogató társ lenni, meg még játszani is lehet vele szintén.
2021. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
68%
Én a macskákat szeretem jobban, azért mert nyugodtabbak, nem ugrálnak rád, lehet őket babusgatni, kevésbé büdösek, q kutyákat is szeretem, de a macskákat jobban:) ez az én személyes véleményem, szerintem mindenki eltudja dönteni maga
2021. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Mamáméknál volt macska, most kutyánk van. De az itt :D
2021. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!