Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Aki megöli a pókokat a lakásba...

Aki megöli a pókokat a lakásban , meg akárhol?

Figyelt kérdés

Miért? Szunyog és légy párti vagy?

( Nem ,nem lehet mindkettőt, azért mégsem legyen ennyire uralomra törő az ember )



2021. ápr. 5. 21:24
A kérdező szavazást indított:
I ❤️ BZzzzzz 🦟 szóval: 🤜🕷️💥
Nem ölöm meg, mert : I 🥰 Pókz 🕸️
Egyiket sem ölöm meg. 🌍🌈
27 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Hát én megölöm mert szúnyog és légy még nincs, ellenben pók egy csomó. Amúgy is meghalna itt bent mert nem lenne tápláléka. De a kintieket nyilván nem.
2021. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ölöm meg a pókokat. Kiviszem őket az udvarra. Nagy kedvenceim. Éljenek csak nyugodtan.
2021. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

1. Hány éves vagy?


2. Én minden bogarat, ízeltlábút, rovart lecsapok ami bejön a házba.

2021. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent szeretek, pók, légy, szúnyog, darázs, kolibri. Teljesen mindegy.
2021. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
76%
Én irtózom szinte az összes rovar,bogártól, úgyhogy én általában lecsapom őket:(
2021. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
76%
Irtom mint a legyet
2021. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem ölöm meg egyiket sem, mivel annyira undorodom az összestől, hogy még egy legyet sem vagyok képes lecsapni. Egyszerűen pánik közeli hangulatba kerülök attól, hogy leszáll valahova, és barmelyik pillanatban bárhová elrepülhet, akár rám is szállhat. Úgyhogy általában óbégatni kezdek a szüleimnek vagy a barátomnak (attól függ, kinél vagyok éppen), hogy segítsenek.😅
2021. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Amelyik nem zavar, azt békén hagyom, amelyik túlságosan nagy részt akar kibérelni a lakásomban, azt viszont nem hagyom. Van szúnyoghálóm és légycsapóm is, címeres poloskát meg a pók sem eszik, pedig azt értékelném.
2021. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a kaszáspókoktól rettegek- tudom irreális. Viszont valamiért gáznak tartom őket megölni csak azért, mert irreális fóbiám van tőlük. Pedig nem vagyoknagy állatvédő. Aztán ezzel jól meg is szívtam, mert most elszaporodtak a lakásban és mindehol megtalálnak a rohadékok. Vécézés közben ereszkedik le a nagy lóbáló lábaival az arcomba, a hálóban figyelnek ahogy dugunk, egyszer arra keltem, hogy a kezemen táncol egy ilyen hosszú lábú idióta...
2021. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Én mindenféle póktól rettegek. Ez az egy állat, aki kikészít. Minden más állatot imádok, nem is eszek húst 4 éve. De a pókoktól halálfélelmem van. Úgyhogy elég sokat kivégeztem már. Viszont néha felülkerekedik bennem az állatvédő és kiviszem a kertbe. Csak annyira rettegek közben, hogy kiszabadul és rám mászik, miközben viszem ki, hogy sokszor inkább megölöm. De az is megvisel. Egyrészt sajnálom, másrészt kilel a hideg a gondolattól, hogy valamelyik testrésze ott marad, és mozog utána a lába...Jaj, szegények, nem tudom mit vétettek ellenem, de halálosan rettegek tőlük.:(
2021. ápr. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!