Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Aki megöli a pókokat a lakásba...

Aki megöli a pókokat a lakásban , meg akárhol?

Figyelt kérdés

Miért? Szunyog és légy párti vagy?

( Nem ,nem lehet mindkettőt, azért mégsem legyen ennyire uralomra törő az ember )



2021. ápr. 5. 21:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

3

Miért számít a korom?

27 vagyok.


Az egész kérdés csak ártatlan kíváncsiságból lett feltéve.

Előttem mindenki max egyszer csap le egy pókot ( itt csak az ártalmatlanoktól van szóval,persze ,nem pedig fekete özvegy és hasonlók)

Hasznos állatok, és általában csak az fél tőlük aki fóbiás és/vagy nem ismeri.

Télen kipicsázni őket kb felér egy lassú lecsapással, szóval én csak a maradék évszakokban húzom meg a területhatárt a házban.


Poloskát sajnos tényleg nem eszik egyik sem, nekem pedig az az egyedüli kriptonitom. De csak azért mert nem lehet vele semmit csinálni anélkül hogy össze ne fingana mindent ijedtében. Szóval az okkal fujj.


Köszi a válaszokat :)

2021. ápr. 6. 07:01
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem ölöm meg, mert lusta vagyok pókhálózni
2021. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A válaszokban levő téglalap jeleket nem tudom értelmezni, de akkor válaszolok így írásban:

Semmit nem ölök meg szándékosan, az egyetlen kivétel a hangya, mert azok ellepnek ha hagyom őket - tapasztalat, őket is próbáltam békés módszerekkel elűzni. A repkedő rovarokat kiengedem az ablakon, a mászó rovarokat és a pókokat pedig kirakom a kertbe. Nagyon félek tőlük, de ezzel együtt szeretem is őket.

2021. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tudjátok mi a skót szúnyogháló?

???

Pókháló az ablakban.

2022. febr. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!