Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Gáz ha lány létemre szeretek...

Gáz ha lány létemre szeretek vadászni?

Figyelt kérdés
Mi számít duvadnak? milyen fegyverrel lehet vadászni? Igaz hogy hogy a a sörét hüvely színétől függ az erőssége?(azt halottam igaz) Ha igaz akkor melyik a leggyengébb és melyik a legerősebb?

2021. ápr. 8. 10:54
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
67%

2#Vagyok

Dehogynem, én a kérdésre válaszoltam.

"Gáz ha lány létemre szeretek vadászni?"

2021. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
85%
Isten ments, hogy vadász állatokra! Inkább lövöldözz cserepekre, sörösdobozokra, avval nem ártasz senkinek. Én is lány vagyok és szeretem a fegyvereket, de nem akarok lelőni vele senkit sem. Se embert, se állatot.
2021. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki a kérdésre válaszol. A fő kérdésre.
2021. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is gáz. A "vadgazdálkodást" valahol még talán megértem. Azt viszont nem, ha valaki pszichopata módjára szeret ölni és még élvezi is.
2021. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
7%

Egyáltalán nem gáz.

Az alábbi fegyvereket írhatod be vadászatra.

Golyós: ismétlő, billenő csövű(egy, vagy két csövű), alsókulcsos. Bármilyen kaliberűt tarthatsz, kivéve .22 mert azt csak hívatásos vadász használhat


Sörétes: billenő csövű( bock, dupla, drilling), alsókulcsos, pump action, félautomata abban az estben ha 2+1 lőszerre le van korlátozva.


Illetve vegyes csövű, de azt minden esetben golyós fegyverként írják be.


Maroklőfegyvert nem tarthatsz vadászként.


Illetve elöltöltős puskával is vadászhatsz, de az engedély nélkül tartható.


Azt hogy színétül függ-e azt nem tudom, de sörétes lőszernél két szám van megadva az egyik a kalibert, a másik meg a töltet mennyiségét mutatja (pl. 12/70 Kaliber 32g a lőpor menyisége, minél több a lőpor benne annál erősebb) illetve minnél kisebb a kalibert jelölő szám annál nagyobb a kaliber (pl a 20 as kisebb mint a 12 es)

2021. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
attól hogy szeretek vadászni még nem vagyok pszichopata. ez is egy hobbi úgy mint a festés vagy futás. nem tudom miért kell leszólni valakit me szereti ezt csinálni
2021. ápr. 8. 11:21
 17/53 anonim ***** válasza:
83%

16#

A festéssel kinek az életét veszed el?

2021. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
15/16 köszönöm a rendes választ
2021. ápr. 8. 11:22
 19/53 anonim ***** válasza:
85%

"attól hogy szeretek vadászni még nem vagyok pszichopata. ez is egy hobbi úgy mint a festés vagy futás"


Szóval szerinted hobbiból állatokat ölni normális. Aha, értem. Csak megsúgom, hogy a pszichopaták is mind állatokkal kezdik a "szakmát"..

2021. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
83%
Jaaa hogyha a kis hölgynek kedve támad gyilkolni csak úgy akkor az már normális... Hát nagyon nem.
2021. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!