Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha egy hülye...

Mit tennél ha egy hülye szomszéd légpuskával meglőné/agyon lőné vagy bántaná az házi kedvencedet?

Figyelt kérdés
Én tuti szét verném az asztfaltos úton a fejét,vagy jobbik esetben megúszná monoklival és 2 ki vert foggal.

#Állatkínzás,fegyver,légpuska,gyilkos,gyilkosság,puska,golyó
2021. júl. 2. 16:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Szomszedaim szerintem eleg jol ismernek - ugy gondolom senki meg sem merne probalni :)
2021. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%

Bocsánatot kérnék tőle.

Mert feltehetőleg az a házi kedvenc sokadszorra szökött át a szomszédhoz és csinált nála valami kárt...

2021. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1-ső

Stfu..

Amúgy mi a baj vele?

2021. júl. 2. 16:43
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
"ha" előtt vessző, agyonlőné, "vagy" előtt vessző, szétverném, "vagy" előtt szóköz, kivert.
2021. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Rendőrségi feljelentés attól függően.

Ha harcikutyám van és az átszökött a szomszéd kertjébe, akkor én kérnek valószínűleg elnézést, mivel tapasztalatom, hogy e blökik addig jól neveltek, míg a gazdi ott van, ha nincs akkor bárkinek képesek neki menni. De ez egyed függő. Persze helyzet függő is. Ha harcikutya léte ellenére biztosan kezes jószág és agyonlövi akkor rendőr. Ha a kutya rátámad és ezért ló, akkor az önvédelem.

Ha macskáról van szó én élből nem engedném ki, ne gyilkolássza kis állatokat, inkább lenne kifutója. Ám igen egy macska nem sok kárt tud tenni. Bár hallottam olyat, hogy házimacska megölte a kifutóba kitett törpenyulat.


Tehát a válasz összetett. Elkövetett-e valamit az állat és igen milyen súlyút. A szomszéd is hogy reagált?

2021. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
"ezért ló"... azért lő
2021. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%
Feldugnam a seggebe a legpuska csovet. Es ezt szo szerint igy ertem :)
2021. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Kérnék tőle egy helyesírási szótárat.
2021. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami alkoholista elmebeteg lennék, aki még arra se ébred fel, hogy kint őrjöng a kutyája, biztos én is az aszfaltba verném a fejét.

(a 2 oldali szomszédaim ilyenek, de már marha közel vagyok hozzá, hogy felrúgom őket kutyástul)

2021. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

8

Jó mr tökéletes

2021. júl. 2. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!