Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha egy hülye...

Mit tennél ha egy hülye szomszéd légpuskával meglőné/agyon lőné vagy bántaná az házi kedvencedet?

Figyelt kérdés
Én tuti szét verném az asztfaltos úton a fejét,vagy jobbik esetben megúszná monoklival és 2 ki vert foggal.

#Állatkínzás,fegyver,légpuska,gyilkos,gyilkosság,puska,golyó
2021. júl. 2. 16:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

Fura lenne, mert ahhoz be kellene törnie a házamba.


Amúgy meg nem a szomszéd a hülye, hanem az ilyen macska tartó. Nem köteles eltűrni a dögödet a szomszéd. Fogadok a kertjében tanyázott a macska, tele szarta, meg egyéb nyalánkságok.

Nekem pl telehugyozzák a teraszt, a saját benti macskámra vonyítanak az ablak alatt stb. Én fagyállót teszek ki, vagy lefújom őket chemotoxxal.

2021. júl. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11

"Fura lenne, mert ahhoz be kellene törnie a házamba."

Nem is kellene,max utcán

2021. júl. 3. 05:33
 13/22 anonim ***** válasza:
Amit írsz kérdező az önbíráskodás és súlyos testi sértés. Én semmilyen esetben sem választanék illegális módszert, mivel nem vagyok bűnöző, sem agresszív földalatti növényi rész. A fent leírt esetben feljelentést tennék állatkínzás +garázdaság miatt a szomszéd ellen, plusz polgári úton is beperelném kártérítésre.
2021. júl. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

13

Csak a 'bűnözők' meg 'föld alanyi agresszív rész' vált ki indulatot?

Én nem vagyok agresszív,se bűnöző,csak aki lelőnê család állagát,akkor nyilván nem kezelném máshogy(Igen,állat is család tag)

2021. júl. 10. 10:01
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha családtagot lőnek le, akkor sem önbíráskodhatsz. Lehet, hogy jó érzés elképzelni, hogyan állnál bosszút, de tetszik vagy sem, ha nem a törvényes kereteket követed, akkor bűnöző vagy. Ez tény.
2021. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Menj már,akkor már jogos önvédelem.
2021. júl. 10. 18:01
 17/22 anonim ***** válasza:
Utólag nem önvédelem. Csak ha még akarod akadályozni a bűncselekményt. Látom, csak azért írtad ki a kérdést, hogy mindenki veled együtt szidja a feltételezett szomszédot és dicsőítsék a törvénytelen és agresszív lehetséges válaszlépéseidet, amik egyébként téged minősítenek. Rossz hírem van: normális, törvénytisztelő emberek nem tesznek ilyent.
2021. júl. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

17

Igaz!Ha állatomat/Családtagomat valaki lőné,és utólag nehogy kitekerném MINT NORMÁL ÉRZELMŰ EMBER,hanem hagynám ott megdögleni,oszt holnap engem ölne meg...

Az pszhiopata szomszéd had gyilkoljon,mert az normàlis!

Amúgy te hagynád hogy megöljem az macskádat? 🥺

Ugyan jó,hogy M.o. felfüggesztett kapnak az állatkínzók,és ezért nem mennék börtönbe😎🥺

2021. júl. 10. 18:46
 19/22 A kérdező kommentje:
Kitekerném az nyakát*
2021. júl. 10. 18:47
 20/22 anonim ***** válasza:
Semmi szövegértésed nincs, csak agresszívan hőzöngsz. Továbbra is tanácsolom, hogy tartsd be a törvényeket! Ha a szomszéd le akarja lőni a macskádat, próbáld megakadályozni! Ha már lelőtte, jelentsd fel, de ne támadd meg! Ha ezt a két dolgot nem tudod megérteni, akkor valószínűleg kettőnél kevesebb agysejteded van, úgyhogy hagyjuk, h.lyékkel nem vitatkozom.
2021. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!