Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az miért elfogadott, ha...

Az miért elfogadott, ha valaki nyíltan utálja a macskákat, de, ha valaki a kutyát meri utálni, akkor mindjárt keresztre van feszítve?

Figyelt kérdés
Több ismerős is nyíltan utálja a macskákat, arra egy macskás nem szól semmit. De, ha fordítva van, hogy a kutyát utálom akkor egyből hogyan lehetek ilyen szívtelen ember? A kutya az ember legjobb barátja, a macska csak kórságokat terjeszt.
2021. júl. 24. 12:25
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
32%

10

Az emberek vágynak szeretetre és ezt az állataiktól kapják meg. 9-esnek sajnos nagyon igaza van.

2021. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
25%
Tess: utálom a kutyákat, mindenkinek elmondom, még senki se feszített keresztre. Ja igen, van kutyám, örököltem.
2021. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
71%
Nem valami szép emberi tulajdonság, és egyáltalán nem elfogadott. Hangoztatni sem szokás, esetleg primitívebb emberekre lehet jellemző az ilyesmi.
2021. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim válasza:
56%

A kutyások többsége családtagként szereti a kutyáját, így sértésnek veszik ha valaki azt mondja hogy nem szereti a kutyákat.

Mintha a gyereküket szidnák.


A macskások többsége csak úgy tart macskát, kint, különösebben nem is érdekli, lef0ssa mi van vele. Csak van hogy legyen és kész.. Ez a mentalitásuk. Az ilyen nyilván lesz4rja ha szidod a macskákat. Még röhög is rajta.

"A macska kórságokat terjeszt" ebben azért van igazság. A kinti macskák terjesztenek leukózist, meg mi egyebeket. 99% nem oltatja a macskáját betegségekre, ha el is kapnak valamit, nem viszik őket dokihoz. Fogyóeszköz. Főleg kisvárosokban, falun.

Nálunk pl a szomszéd macskák igazi rühes korcsok.. Piros a szemük sokszor, nyáladzanak.

Azért a legtöbb kutyás legalább ellátja a kutyáját, nem így néznek ki.

Csak nézd meg itt, a macskás kérdéseket. Rengeteg kiírja hogy döglődik a macskája, mit tegyen? Doki nem opció, mert egy forintot se költene rá. Ez az átlag macskás.

2021. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
49%

Értelmesebb körökben én nem tapasztaltam ilyensmit.

Gyerekként ment közöttünk a kutyás-macskás harc.

2021. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
75%

Az én ismeretségi körömben nem tapasztaltam ilyet.


Van akinek kutyája van, van akinek macskája, de egyik oldalról sem hallottam, olyat hogy utálnák a a macskát/kutyát.


Azért írtam le, hogy van olyan is, hogy senki nem utál senkit :)

2021. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
34%
Én is jobban kedvelem a kutyákat sokkal. A macska csak szolgának tart minket. De macskában is vannak aranyosak :)
2021. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
46%

14-es:

Most komolyan a gyakoriból akarsz kiindulni? Itt egy csomó általad leírt kérdező típus gyerek, akiknek a szülei nem szánnának pénzt az állatra. Ez pedig nem a gyerek hibája.

Már megbocsáss, de rohadtul nem érzem, hogy igazad lenne. Én is családtagként szeretem a macskámat, mégse akadok ki azon, hogyha valaki utálja őket... szimplán ilyenkor nem engedem a macskám közelébe őket.

2021. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
48%

#9

Az a baj, hogy az emberek nagyrésze csak lehúzza, leszarja a másikat, gúnyolódik, kiközösít, elítél. Ezért az emberek a kutyában keresik a vígaszt a társaságot.

2021. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
59%
A baj az, hogy az emberek a tovabbra is Emberkent kezelik a haziallatakait, nem pedig annak amik, a Tulertekelessel van a problema, es az ezek altal keletkezett tulzott Onerzet! nem pefig azzal, hogy mit potolnak a joszagok!
2021. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!