Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Macskám megsebesített egy...

Macskám megsebesített egy madarat, és eléggé megsérült, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Észrevettem, betettem egy ketrecbe, van 2 mélyebb seb rajta. Állatorvos még nincs nyitva. Ugye nem kell majd érte nekem fizetnem, ha felhívom őket? Mi a teendő?
2021. aug. 30. 09:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
10%
Hát kis csillagom az én adómból ne madarakat gyógyítsanak már te.Te magadat gondolom érzelmi fellegjárónak gondolod ugye de nem ki kell ábrándítsalak te egy kis anyagias k vagy .
2021. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

"Ti, meg akik ennyire érzelmi fogyatékosok vagytok, inkább dolgozzatok magatokon, ahelyett, hogy ide jöttök levegőt rontani."


Ezt melyik hozzászólóknak szántad?

2021. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

El vagy tévedve.

Ha TE viszed orvoshoz a madarat, neked kell az ellátásáért fizetni.

Ha átadod valamelyik madármentő egyesületnek, onnantól már ők intéznek mindent, és nem hiszem, hogy bármelyik csak pénz ellenében venné át a madarat.

2021. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%
Mert mit gondoltál, az állatorvos ingyen dolgozik? És miért is fizessen más a kárért amit a te állatod okozott?
2021. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%
Madármentőt keress fel. Ha macska megharapta,antibiotikum kell neki minden esetben. Merre laksz?
2021. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%

#10, ahelyett, hogy a vezetőség megsegítené őket, hogy az ilyesfajta helyzetekben tudjanak cselekedni


Az ilyesfajta helyzetet a te macskád okozta, legközelebb tartsd bent és nem lesz "ilyesfajta" helyzet.

2021. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%

1) te ingyen dolgozol?

2) hány évesen vagy ennyire naiv?

3) milyen vezetőségnek kéne pénzelni az alapítványokat?

4) vegán vagy?

2021. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%
Miért kéne az államnak fizetni a kárt amit a te állatod, vagyis közvetve te okoztál?
2021. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha védett madár akkor keresd a területedhez tartozó Nemzeti Park Igazgatóságot, és ők majd segítenek.
2021. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Amikor 10 éve találtunk 5 kiscicát egy dobozba kidobva az út szélére, felhívtam az állatmentőket, és ők is csak akkor jöttek volna ki, ha fizettem volna. Gondolom azt a "kárt" is én okoztam, hogy nekem kellett volna fizetni, igaz? Ha az út szélén látok egy elütött rókát, azért is nekem kell fizetni? Persze, hogy az állampolgárok fizessenek mindenért, nehogy legyen annyi támogatásuk, hogy ne rajtunk keresztül tudjanak csak ellátást biztosítani.
2021. aug. 30. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!