Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Macskám megsebesített egy...

Macskám megsebesített egy madarat, és eléggé megsérült, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Észrevettem, betettem egy ketrecbe, van 2 mélyebb seb rajta. Állatorvos még nincs nyitva. Ugye nem kell majd érte nekem fizetnem, ha felhívom őket? Mi a teendő?
2021. aug. 30. 09:18
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Annyit hozzáteszek, hogy betelefonáltam, és azt a választ kaptam, hogy "mindegy, úgyis megfog halni", tehát ezzel gondolom le is van zárva a téma a nagy állatvédők részéről.
2021. aug. 30. 14:15
 22/24 anonim ***** válasza:
74%

21


Kinek telefonáltál?

2021. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom az itteni hangnemed alapján milyen stílusban telefonálhattál.
2021. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Az állatorvosnak telefonáltam, hogy segítsen megoldani a problémát, igazítson útba. Gyk-n lévő hangnemem nem azonos a való életben lévő hangnememmel, az itteni ignoráns embereket, akik itt élik ki az elnyomásukból fakadó fájdalmakat már megszoktam. Ne mondja senki, hogy az a normális, hogy egy sebesült állatot a betelefonálónak kell finanszíroznia, ebben az esetben elfogadom, hogy az én macskám volt a vétkes, de ezen lépjünk túl. Mi van akkor, ha találok az út szélén egy sebesült állatot? Persze, hogy annak kell finanszíroznia, aki észrevette? Ez gondolom így helyes, igaz? Elég nagy a delúzió. A tisztelt Noé állatvédő egyesület, vagy milyen néven futnak utasították el a "segítő kezüket", hogy megmentsék a kidobott macskákat 10 évvel ezelőtt, mivel nem állt az ÉN SAJÁT zsebemből finanszírozni a fáradtságukat. Igen, ez valóban így van rendben, hogy annyira elvannak hanyagolva ezek a helyek, hogy vagy fizet a bejelentő, vagy dögöljön meg az állat. Köszönöm a megértést.
2021. aug. 31. 05:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!