Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Más se tudja elviselni az...

Más se tudja elviselni az elütött állat látványát?

Figyelt kérdés

Nagyon nem bírom a halott állatok látványát, a halott galambot már elviselem, elmegyek mellette, de macska, kutya esetében átmegyek a túl oldalra, vagy kerülőt teszek, csak ne lássam.

Most az a gondom, hogy vezetnem kell majd (jogsim régi, de eddig nem használtam) és nagyon félek, hogy át kell mennem egy elütött állaton. Ez mennyire gyakori? Tényleg nagyon félek tőle, de vezetnem meg egy jó munka miatt, muszáj lesz.


2021. szept. 29. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Na, a napi kenyszerbeteg is megerkezett.


Valoban nem tul szivderito latvany egy elutott allat, de en mondjuk evente kb. 5-6 ilyet latok osszesen, tehat nem tul gyakori. Biztos nehez lesz elfogadnod, de nem rantom el a kormanyt akkor sem, ha egy macska vagy kutya elemugrik, mert a sajat es utastarsaim eletet, meg a tobbi kozlekedoet tobbre becsulom mint hogy egy kobor allat miatt balesetet okozzak. Ha ez szamodra elviselhetetlennek tunik, javaalom keress fel egy pszichologust.

2021. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szexuális életed rendben van? Paranoiával, nárcizmussal vizsgáltak már? Csak ha már személyeskedsz, és diagnosztizálsz, én is jogot formálok rá irányodba.
2021. szept. 29. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy elviselhetetlen , de elég szörnyű látvány az ilyesmi. Szerintem ne aggódj emiatt, mert nagyon ritka, és lehet alig veszed észre, ha elütsz egy állatot. Inkább a gyalogosokra, és más, közlekedésben résztvevő emberekre koncentrálj. Ha olyan a helyzet még talán el is tudod kerülni, hogy elüss egy állatot.
2021. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!