Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megvédenétek kutyátokat,...

Megvédenétek kutyátokat, macskátokat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy az utcában kiszökött a kutya vagy macska. És egy csapat hülye odamenne és elkezdené "bántani"? Ti mit tennétek? Hívnátok a rendőrséget és várnátok vagy közbe lépnétek?
2010. szept. 1. 16:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos belőlem is kijönne az állat,ha az én állatomat bántanák.Azt hiszem,nem sokat gondolkodnék.Ha másé lenne az állat,akkor sem tartana vissza semmi,képtelen lennék egy percig is várni.
2010. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen megvédeném! :)
2010. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Már kellett életét mentenem a kutyámnak így, kutyák támadtak neki nagyok 3szor is. Szerintem elmélyítette a kapcsolatunkat ez a védelmezés.
2010. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én más állatát is megvédeném, már csak azért is, hogy jól elverjem az ilyen k*cs*göget, hogy tanuljanak az esetből.
2010. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám tétlenül nézni,ahogy csépelik a kutyusomat és vonyít szegény...,nyilván közbelépnék,mert mire a rendőrség kiérne...:/
2010. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Megvédeném! Ha látnám, hogy bántják a kutyáimat, macskáimat, olyan dühroham kapna el...nem hagynám! Annál sokkal jobban szeretem őket.
2010. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk tortent mar ilyen, hogy baratnokkel meg a kutyammal ultunk a toparton, es arra jott egy csapat suttyo 13-14 eves srac, akikkel szovaltasba keveredtunk, mire az egyikuk belerugott a kutyamba. Erre en is ugy oldalba rugtam a sracot, hogy osszeesett es ott fetrengett meg jajgatott a foldon percekig.

Egy masik alkalommal meg egyedul setaltattam a kutyat, amikor szembe jott egy reszeg pasi es mikor kozel ert, hirtelen atkarolta a derekam, mire a kutyam elkapta a karjat. Szoval ez igy megy nalunk, de ha latnam, hogy valaki mas kutyajat bantanak, azt sem hagynam szo nelkul.

Rendoroket nem hivnek, mert csak kirohognenek szerintem.

2010. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Velünk már történt ilyen. Sétált bátyám a foxi keverékünkkel, teljesen szépen jön mellettünk, erre egy izomember odamegy és belerúg. A kutya megfogta a gatyáját és nem engedte el. Ezen felbuzdulva a bátyámat nem érdekelte, mi fog történni és 15 éves létére jól beszólt neki, a 80 kilós hapsi pedi majdnem összetojta magát egy 50 kilós 15 évestől és egy 9 kilós fekete kutyustól. Ilyenkor fenyegetőzni kell, legyél bármekkora. Általában a férfiak ilyenek, szóval ha megindulna jól övön alul kell rúgni. Garantáltan összeesik.
2010. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!