Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ebbel szebb az élet?

Ebbel szebb az élet?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 07:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
37%

Az egyik fanyalgó vagyok. #3-as

Nincs kutyám. Kb minden ismerősöm, szomszédaim kutyája olyan mint ahogy a leírtakban jellemeztem.

Ezért nem is akarok sajátot.

2021. dec. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
74%
11, mert szarnak a kutyára és nem nevelik, ápolják, fárasztják le őket. Szomorú, minek, akkor kutya nekik?
2021. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%
". Kb minden ismerősöm, szomszédaim kutyája olyan mint ahogy a leírtakban jellemeztem." Vagyis az ismerőseid dekorációnak tartják a kutyát, de nem nevelték, nem törődtek vele érdemben. Az hogy nem hagyom éhen dögleni, meg sétáltatom, édeskevés.
2021. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Thunderfairy ***** válasza:
28%
Én inkább kutya helyet úgy gondolkoznék hogy legyen család. A gyerekvállalásra gondoltam. Egy kisgyerekkel tudsz beszélgetni, játszani, strandra menni, stb. Kedvesebbek és aranyosabbak is a kutyáknál. De ha állatot szeretnél a kishúgi helyet akkor inkább macska.
2021. dec. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
78%
14. Nekem is gyanús hogy ő lehet az. Vagy egy hasonló kutyagyűlölő!
2021. dec. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy olyan kérdés, ahol mindenki elmondhatja hogy szerinte szebb vagy nem. Nem csak azok válaszolhatnak, akik szerint szebb az élet kutyával. Mindkét oldal érthető valamilyen szinten, saját tapasztalatokat mondanak, ami ha nem is tetszik, negatív példa lehet, hogy tud ilyen is lenni egy kutya. Nem értem a sok lepontozást, ha nincs nevelve a kutya akkor tényleg rémes vele élni. De van akinek úgy is rémes, hogy nevelve van, az meg nem tart kutyát. A kérdésre minden válasz hasznos de úgy látom itt már nem a hasznosság a lényeg, hanem az, hogy ha némelyik embernek N tetszik a másik válasza bármi oknál fogva, hiába hasznos, és tökéletes negatív példa, megy a piros.
2021. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
53%

Megint csak az látszik, hogy a kutyatartók pontoznak le mindenkit.

El kéne fogadni mások tapasztalatait, még ha azok negatívak is.

És igen, büdös a kutya, persze hogy nem érzi ezt az aki vele él, mert immunis rá.

Én pl nem vagyok hajlandó olyan lakást megvenni amiben korábban kutyát tartottak. Kocsit meg főleg nem. Ez olyan mint a dohányzás, füst-, és állatmentes helyről veszek csak meg valamit. Lehet hogy érzékenyebb a nózim, de ezt el kell fogadni másoknak.

Én is elfogadom hogy ő nem érzi büdösnek. Attól még másnak az az.

2021. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
56%
Én meg nem veszek olyan lakást ahol azelőtt kiskölykök laktak, mert lelakták miattuk a lakást. Na ez jobb?
2021. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
48%
"És igen, büdös a kutya, persze hogy nem érzi ezt az aki vele él, mert immunis rá." Vagy nem bassza ki az udvarra láncon, és tisztán tartja a kutyáját, nem csak szökőévente fürdeti...
2021. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
36%

20# ja, persze, kutyacipőt adsz rá, amit leveszel ha hazaértek.

Vagy mindig megmosod a talpát minden egyes parki szaratás után?

Ja, nem, viszi az ágyadba a mocskot a szaros lábával csak azt te nem érzed.

Bocs, de nem láttam még kutyacipős kutyát a parkban, de olyat sem ismrek aki lábat mos neki minden séta után, napi 3x.


Szóval hidd el, vannak emberek, akik a küszöbödről meg tudják mondani hogy van e a lakásodban kutya vagy sem. Úgyhogy magyarázkodhatsz te itt, attól még viszi a kutyád be a szart a lakásba a kis talpacskáival.

2021. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!