Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ebbel szebb az élet?

Ebbel szebb az élet?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 07:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
74%
"vagy mindig megmosod a talpát minden egyes parki szaratás után?" Mert te beleszakadnál ha megtörölnéd a mancsát? Jesszus, kemény egy perc, de rémes...
2021. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
73%
#17 vagyok. A válaszom nem azért került ide hogy egymásnak essenek az emberek. Tisztán lehet tartani kutya mellett is a lakást, van akinek meg se mondják hogy kutya van a lakásban, van akinek még nincs kutya a lakásban de azt lehetne hinni. Ezen kár viaskodni ahány ember annyi ház. Ahogy van olyan ház ahol azt se lehet megmondani hogy kisgyerek van. Van aki megmossa rendszeresen a mancsát, sokan cipőt húznak rá (pláne télen a sózás miatt) de van aki nem. Nem lehet általánosítani, pont ahogy azt sem, hogy ahol a kertben van a kutya az biztosan láncon van és senki nem törődik vele. Nem tagadom, van ilyen is, de van olyan is, ahol pont ugyanúgy foglalkoznak a kutyával mintha nem lenne kert, és mindent megkap, csak kinti kutya ami egy plusz, és vannak fajták akiket jobb kint tartani mert jobban is élvezik.
2021. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
90%
23. Ha olyan helyen járt, akkor már az egész kutyát érdemes megfürdetni, és akkor már a tappancsát sem érdemes kihagyni.
2021. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
63%
HA olyan helyen járt. De ha nem, tök fölösleges naponta fürdetni.
2021. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
13%
HA olyan helyen járt akkor lábat törölni is felesleges, hisz úgy is leszárad róla a sár.
2021. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
73%
Látom, csak kötözködni akarsz...
2021. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
27%

23# Aha, szóval te nem mosod meg a kutyád szaros lábát, amivel az ágyadon ugrál, de azért állítod hogy nincs nálatok büdös.

Értjük.

2021. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
76%
Atya ég..... Ez te tényleg csak egy vita generáló kérdés volt.... 10es vagyok amúgy. Lakásban tartok kutyát. Akkor miért élnék feltétlen koszban, mocsokban? Haza érek a kutyával MINDEN alkalommal mancs tisztítás, utána szárazra törlés. Naponta 5-6 alkalommal porszívózok, ha vedlik a kutya, ha nem akkor elég 2-3 alkalom. Ugyanennyiszer mosok fel. A helyét hetente 1x takarítom. Ágyamra nem jöhet fel.Akkora hülyeségeket tudtok írni de komolyan... Tisztább a lakásom, mint a legtöbb emberé! Amúgy meg mindenki azt csinál, amit akar... Ki így ki úgy él...
2021. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
71%
Hát persze hogy szebb. Eb nélkül csak sz.
2021. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
72%

Kutyásként mondom, hogy vannak ocsmány kutyatartók, de nem a kutya tehet róla, ha büdös meg neveletlen, meg arról sem, ha nem szedik fel utána a szart...

Nekem is van ismerősöm, akinél ki van vágva a kutya a kertbe és szegénnyel annyira nem foglalkoznak, hogy azonnal a nyakadba mászna egy kis szeretetért, amint meglát. Erről sem a kutya tehet. És sajnálom szegényt.

Sajnálom azt is, akinek ilyen emberek miatt rossz tapasztalata van a kutyákkal/kutyatartókkal, remélem egyszer találkoznak pozitív példával.


Kicsit ez is olyan, mint, hogy mit hozunk otthonról... nekem pl. 2 benti kutyám van, közepes termetűek. Tiszták. Mert a lakás is tiszta, és ahogy én leveszem a cipőm, ha bejövök, ők is mennek lábat mosni. Igen, minden séta után. Igen, arcot is mosnak, mert nem kérek úgy arcon nyalást, hogy előtte belenyomta a fejét a fűbe. És ha koszosak lesznek, megfürdetem őket, mert ez a normális. Az ágyba soha nem jöhetnek fel, a kanapéra viszont igen - felfogták, megtanulták, vannak szabályok és ismerik a sorrendet. Ez nem 2 nap alatt lett így, és minden nap energiát kell ebbe fektetni. Nem minden nap tökéletes, de soha nem adnám őket semmiért.


Egy kinti kutya viszont szagos, és poros, igen, ezt értem. Őszintén nem szívesen engedném én sem az ölembe más kutyáját, főleg nem a kintit. De el kell dönteni, mik a prioritások. Nyilván egy bernáthegyit nem normális, aki egy panelban akar tartani, ahogy az sem, aki kivágna a kertbe egy csivavát.

2021. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!