Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Én már egy éve járok lovagolni ő meg csak 3 hete.De már egyedül üget meg lép.De olyan hülye amikor üget előredől az apja pedig múltkor elvitte a lovamat amikor én suliba voltam pont akkor hozta vissza amikor és jöttem ki a lovamhoz és a szájából folyt a vér rosszul nyergelte fel és az oldala is véres volt pálcával ütötte őt a lány odacsalogatta magához a macskát és földobta a ló hátára ja meg kivette az anyjától az 5 napos kiskutyát és amiatt nem fogadta vissza azért meghalt.A lovasoktatómmal azt találtuk ki hogy hazudunk nekik hogy megvette a lovakat és nem jöhetnek ide.
2010. szept. 18. 20:34
1 2
 11/20 Brigi ^^ ***** válasza:
Ráférne arra a gyerekre egy alapos szídás, jobban kéne nevelni. Nagyon sajnálom a lovat és a kutyát is... Milyen szülei vannak, ha nem tanítják meg neki, hogy az állatok iránt felelősséggel kell tartozni?! Szerintem nem megoldás, ha hazugsággal éritek el a célotokat,meg kéne beszélni inkább a problémákat, akkor talán ő is rádöbbenne a hibáira. Aztán csak annyit mondani, hogy viszlát... nem jöhet vissza, ha a lovarda tulajdonosa nem engedi...
2010. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Bár én nem értek az ilyenekhez, de szerintem ilyen esetben már simán lehetne hívni a rendőrséget, hisz a ló a tied, így nem vihetné el csak úgy, és szerintem ez már állatkínzás (de mint már írtam én nem tom, úgy hogy bocs ha hülyeségeket írok).

De különben hány éves ez a csaj?

A lovasoktatód meg bocs, de elég hülye lehet. Vagy ezt nem gondoltátok komolyan?

Csak mert nem vehetné meg senki úgy a lovakat hogy meg se kérdezi, és különben sem ez a megoldás, hanem az hogy szóltok vkinek.

2010. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha nem a te lovad akkor nem viheti el, minthogy én se ülhetek bele akárkinek a kocsijába és mehetek el vele, ez a story sántít... ne irigykedj!
2010. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Bocs nem írtam le az első oldalon és előbb is hogy az én lovam nekem is sántítasz!
2010. dec. 28. 18:17
 15/20 A kérdező kommentje:
Amúgy meg mért irígykedjek??Talán mert gazdag?A világ összes pénzéért sem lennék a helyében!
2010. dec. 28. 18:21
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha a te lovad, akkor istállót kell váltani... ennyi. Ha bértartásban van akkor kell lennie egy szerződésnek, amiben le van írva feketén fehéren, hogy ki nyúlhat a lovadhoz és ki nem. Persze vannak olyan helyek, ahol van kedvezmény a tartásdíjban, ha más is ülhet a lovadra, de igencsak nehéz bizonyítani, hogy xy miatt kezd pl sántítani a ló vagy esetleg miattad.

Mondom egy jó megoldás van, lovardát váltani, vagy szerződést írni (ha nincs, vagy módosítani), hogy csak te foglalkozhatsz a lóval és az általad meghatalmazott személyek. És akkor nincs ilyen probléma. Amúgy meg az ilyet jelenteni kell a lovarda vezetőjének, főleg ha már többen is észrevették és kitiltatni a nem kívánatos embereket.

2010. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Beszéltem a lovardavezetővel és nem tilthatja ki mert az unoka húga.
2010. dec. 28. 21:11
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor is megtilthatja neki is és az apjának is, hogy a lovadat használja. Ezt nem árt írásban is rögzíteni. Mondom, ha nincs más akkor jön a váltás. Én legalábbis tuti elmennék onnan, ha más is "cibálja" a lovam rajtam kívül.
2010. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha a te lovad nem viheti ki senki......
2010. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ez a kiscsaj nem normális


amit én csináltam istálóban a legdúrvább h horgásztam egy bokktal, meg kötéllel halakra, de nem jöttek, szal eldobtam és eltaláltam egy kascát >.< "

2010. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!