Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » "Megtámadtak" minket a muslinc...

"Megtámadtak" minket a muslincák 52 nm lakás, mi tegyek ellenük?

Figyelt kérdés
Nincs romlott kaja sehol,szellőztetve van!
2008. dec. 19. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Párásíts. Nem szakirodalomból szedtem, volt, amikor nekem is tele volt a szoba muslincával meg mindenféle repülő rovarral. Abban az időben párásítót használtam, reggelre rovartemető lett a padló, de nem volt gondom velük napközben.
2008. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ha van a lakásban cefre, azt ajánlatos a lakáson kívül elhelyezni :)
2008. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ugyanez a felállás, 52m2 panel, én úgy tüntettem el őket akaratomon kívül, hogy esténként mindig egy kis lámpa van csak bekapcsolva, jó pár órára, a fény bevonzotta őket, és megsültek. egyik nap vettem észre kb 50 muslica hullát:)
2008. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még egy eszembe jutott, de ez nem olcsó mulatság. Nekem egy időben volt víziteknősöm, ami elkapta a repülő rovarokat, no, nem azért, mert olyan fürge volt és tudott volna repülni, hanem ezek a rovarok a terrárium vize fölé gyűltek össze (ahogy a természetben is a folyóknál tavaknál), a teknős pedig ott már könnyen elfogta és megette őket, és még a vadászatot is élvezte. No, akkoriban se volt rovarproblémám, csak teknőst nehéz takarítani.
2008. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a füstölőktől, illóolaj párologtatásától is pusztulnak, csak nekem nem bírja a szemem a füstölőket, de többen írták már, hogy ez is egy jó módszer ellenük.
2008. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a füstölőtől megdöglöttek a ,bezzeg a rovarkövetős spraytől nem!!:S
2008. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már megint le lett pontozva az első válasz, pedig nekem tényleg bevált. Ennyit a tapasztalatból írt dolgokról, mennyire fogadják el az emberek... No comment...
2008. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Borászatban dolgozom, ahol ugye a fő ellenség a muslinca, mert valahogy mindig odakeverednek és nem tágítanak. Nagyon drasztikus megoldás, de az mindig segít, ha pár napig nem tartasz otthon gyümölcsöt és domesztosszal lefertőtlenítesz mindent. Garantált az eredmény!
2008. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ragassz a plafonra rajz-szeggel több helyre légy-ragacs szalagot, 2-3 nap alatt megfogja a muslicáidat. ha festettél a házban arra is előjönnek. nem feltétlen kell romló gyümölcsnek lennie a házban. nálam a frissen festett deszkámra jöttek rá.
2014. dec. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!