Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van tele a lakás hangyák...

Miért van tele a lakás hangyákkal?

Figyelt kérdés

Egy 2 szobás földszinti lakásról van szó.Az én szobámba az ágykörül jönnek.Tegnap este értem haza a táskám tetején hagytam egy téli fagyit és reggel mikor felkeltem tele volt hangyával a táskám.Nappal legtöbbször a konyhában a mosogatónál van és az előszobába a cipő szekrénynél.A másik szobába ami nagyobb ott csak a szekrény előtt.

Miért jönnek? Anyám 2 naponta felporszívóz,így hogy egy csomó hangya van kénytelen minden nap kiporszívózni mert nem lehet eltüntetni a kis dögöket.A felmosással és a takarítással sincs baj mert minden nap többször fel van mosva és nincs rendetlenség vagy kupi. :\\

Mit lehetne csinálni??


2011. febr. 28. 06:59
 1/10 anonim válasza:
69%
nálunk is ugyanez a próbléma... annyi hangya van hogy nem igaz pedig minden nap takarítva van... próbáltunk már mindent... és így is sok van..
2011. febr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Üdv a klubban. Minket is elleptek a hangyák, pedig ez sosem volt jellemző. Kezdek tőlük lassan agyvérzést kapni.
2011. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ez nem a takarítással függ össze.. ahol a hangyák szeretnek lenni, sajnos ahol vannak, ott valami vizér szerű áramlások vannak, ott nem jó aludni, ha lehet, tedd át az ágyadat.

Van valami szer, amit a vonulásuk útjára kell szórni: és elköltöznek. Talán valaki tudja a nevét, én elfelejtettem. Mindenesetre 1x beszórtuk- és (nem lett hangyatetem sehol) eltűntek.

2011. febr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát erre a szerre én is kiváncsi lennék. Nálunk télen-nyáron minden tele van hangyával. Kipróbáltam már mindent.
2011. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

meg kell nézni, honnan jönnek!!!

vagy hangyacsapdát kell venni vagy körbefújni rovarirtóval (van olyan aminek nincs szaga)


nekem így eltűntek. pedig annyi volt, hogy egy tányért betettem a mosogatóba 2perccel később már ellepték. viszont mindig keresnek másik helyet, hol jöhetnének ki, oda is fújni kell.


én csak simán sprayztem nem lett semmi gond.

2011. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nem tudna írni valami konkrét hangyairtót, ami bevált? Nálunk is ugyanez a helyzet, mint a kérdezőnél. :/
2011. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sütőpor kell nekik!
2011. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam a sütőport is, nálam nem használt. Fogalmam sincs honnan jönnek. Én családi házban lakom, és az okosok azt mondják, hogy az aljzat homokban van, és oda fészkelhették be magukat. A házat szétszedni meg nincs pénzem. Tele van még télen is a fürdőszoba, a konyhaablak. Nyáron még a szoba is. Hiába vettem hangyacsapdát, 8 féle hangyairtó sprayt, szétszórtam sütőport eddig semmi nem használt.
2011. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nálunk csak most vannak... eddig soha nem voltak...régebben voltak a szárnyas hangyák de ők már nem jönnek elő...egy ideig nem jött elő semmi..most rendes hagyományos hangyák jönnek :\

a gáz az hogy a bátyám és én is allergiásak vagyunk minden féle szagos sprayre,irtóra befulladunk tőle...:\

viszont kezdek kiakadni hogy folyton mindenhol ott vannak...:\\\ semmit nem merek már lerakni a földre még a táskám sem :\

majd utána nézek annak a hangya irtónak ... hátha bejön

2011. febr. 28. 19:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van egy ideje, bár mi tudjuk az okát: fával tüzelünk, és amikor utoljára hoztunk fát, az tele volt hangyával, akik persze "beköltöztek" hozzánk. Múltkor kb fél órára az ágyon hagytam egy üres sütistányért, akkor vettem észre, hogy tele van hangyával az egész ágyam.. Úgyhogy naponta takarítok, mást nem tudok tneni.
2011. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!