Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a fáraóhangyát...

Hogy lehet a fáraóhangyát kiírtani? Tele van már velük a lakás, mindenbe belemásznak.

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Kihívod a hangyaírtókat,és 5000ért garantáltam kiírtják az egész lakásból :)
2009. nov. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni DM-ben, vagy nagyobb barkácsáruházakban néhány száz forintért direkt fáraóhangyáknak kifejlesztett mérget.

Kis átlátszó dobozban van, a tetejét le kell vágni, és ilyen granulátum van benne, a vonulási útvonalra kell tenni a padlóhoz közel. A hangyák bemásznak a doboz tetején a granulátumhoz, beviszik a fészekbe, és elpusztulnak.

Kegyetlenül hangzik, de sajnos a fáraóhangya a betontól kezdve a panelig mindent szétrág, és nehéz kiirtani, nekünk a panelházban ez a fajta méreg volt jó.

2009. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsokat!
2009. nov. 8. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a direkt fáraóhangya-csalit ajánlom. Nézd meg gazdaboltokban is.Beviszik a királynőnek a rejtekhelyre, mert amíg az nem pusztul el, hiábavaló minden. Javaslom, hogy figyeld meg, merre vonulnak, hol tűnnek el és forgasd fel azt a helyet, bármilyen hihetetlennek látod. Nálunk a videokazettába fészkeltek be, és még meg is rágták a műanyag tokot! A másik fészek egy kaktuszcserépben volt, azt ugye ritkán kell locsolni :(
2009. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hangyairtókat kihívni pénzkidobás! Azok csak távol tartják, hagyj ki egy irtást, egyből megjelennek!

Anyuék a granulátum hordós módszerrel kezdték, érdekes volt nézni, hogy viszik a kis hangyák. Teljesen nem sikerült kiírtani őket.

Amikor nálam is megjelentek én is próbálkoztam sok mindennel: pl domestos, sütőpor. Tudjátok mi vált be? A piros Raid!!! Le ne kopogjam, de évek óta nem láttam egyet sem. Először hetente használtam, mindenhol körbe fújtam. Utána 2-3 havonta, utána csak ünnep előtt pl. húsvét, karácsony amikor sok édesség van.

2009. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Panelban lakom és sajnos nekem is volt fáraóhangyám.háztartási boltban kaptam 795Ft-ér Protect .2db fáraóhangya irtó csalétek van benne.Nekem bevált.
2009. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szutymar válasza:
a körömlakk lemosót sem bírják
2013. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!