Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet sok csigát...

Hogyan lehet sok csigát gyűjteni és versenypályát csinálni nekik?

Figyelt kérdés
Az van hogy csigákat akarok versenyeztetni, de nem tudom hogy hogy szedjek össze annyi csigát, hogy tudjam őket versenyeztetni. most nekem van 1 csigám, de nekem 15 darab kéne. Ja meg még azt se tudom, hogy hogy kell nekik versenypályát csinálni mármint olyat, hogy 15 csigát elindítok egyszerre és aki előbb a célba ér, az nyer. Hogy és mikor kell csigát gyűjteni, hogy sok legyen? Hogyan kell a csigáknak gyorsulási versenypályát csinálni?

#csiga #gyorsulási verseny #1 Csiga #Csigaversenypálya #Csigaversenyeztetés #Csigák Versenyeznek
2022. jún. 27. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te most vagy nagyon sokszor láttad a Turbo c. mesét vagy csak nagyon unatkozol a nyáriszünetben :D Inkább játssz a barátaiddal, olvass vagy nézz sorozatot/filmet.
2022. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tikkasztó melegben nem csoda, hogy nem találsz mert elbújnak. Esős, nyirkos időben jönnek elő. Próbálj locsolni a kertben ott ahol a legsűrűbb a növényzet hátha akkor oda mennek.
2022. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké. Azért akarok csigákat versenyeztetni, mert megnézném, hogy tényleg a versenyt akarják e megnyerni, vagy csak elindulnak valamerre, vagy el se indulnak, vagy összeütköznek. Amúgy azt úgy tervezném, hogy a sok csigára kartondobozból csinálnék nekik speciális versenycsigaházat, arra rátennék egy kartondobozból csinált szpojlert, festenék rá temperával rajtszámot, és ezt a versenycsigaházat rátenném a csiga saját házára és megnézném hogy a sok versenycsiga a tuningolástól gyorsabb lenne-e.
2022. jún. 27. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egymásra másznak és csinálnak kiscsigákat 🤣🤣🤣
2022. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az is jó lenne, mert akkor tudnék csigákat tenyészteni és aztán eladni őket jó sok pénzért.
2022. jún. 28. 01:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Esős időben jönnek elő, száraz, meleg időben visszazúzódnak, kövek, aljnövényzet alá mert nem igazán akarnak kiszáradni.

Nem fognak azok versenyezni, össze-vissza fognak mászkálni, hol előre, hol hátra.

2022. jún. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De szerintem fognak versenyezni mert minden csiga versenyezni akar, csak a legtöbbnek nincs rá lehetősége.
2022. jún. 28. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!