Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez lehet ágyipoloska?

Ez lehet ágyipoloska?

Figyelt kérdés

Nekem nem annak tűnik, de mivel viszketek, lehet hogy tényleg az.


[link]


[link]


[link]


2022. aug. 1. 15:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hívtam szakembert 2 évvel ezelőtt, azt mondta nincs poloska, de a biztonság kedvéért irtott, nem is volt olcsó… Muszájból bevállaltam, mert nagyon viszkettem. 2 éve tart már, és nem tudom azóta sem, hogy poloska-e. Orvosnál is voltam, hátha valami bajom van, de az sincs…
2022. aug. 1. 19:36
 12/14 anonim ***** válasza:

Talán fogj meg 1-2 ilyen kis bogarat, tedd kis dobozba, üvegcsébe és vidd be vagy (ha budapesti vagy) termeszettudományi helyre (egyetem, múzeum stb) vagy vidéken keress biosz tanárt vagy készíts normális fotókat.


Nem létezik hogy 2 éve "tökölsz" evvel és nem jársz a végére.

2022. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha két éve tart már, akkor nem valószínű, hogy ágyi poloska. Már akkora poloskatanya lenne a lakásod, hogy nem lehetne nem észrevenni.
2022. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az ágyipoloskát nem kell keresni, a csípésekből eléggé jól látszik hogy az "jár rád". Apró piros pöttyök, csokorszerűen amik irgalmatlanul viszketnek (keress rá a neten, tele van a gugli ilyen képekkel).
2022. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!