Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Másnak is a háziállata a...

Másnak is a háziállata a legjobb barátja?

Figyelt kérdés

Gondolom nem vagyok egyedül 🙂

Nekem macskám van. Ő a legjobb barátom. Igazából kevés barátom van alapból, főleg ha igaz barátokról beszélünk... a macskám az egyetlen igaz barátom... Nagyon szeretem ❤️

Kutyám sajnos nincsen, pedig őket is nagyon szeretem.

Nektek milyen állatotok van?



2022. aug. 27. 22:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
66%
Egyrészt szomorú, hogy nincs valódi, kölcsönös törődésen alapuló baráti kapcsolatod. Másrészt jó, hogy egy macskában szeretetpótlékra leltél.
2022. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
66%
A papagájom a legjobb barátom! Nem vagy egyedül, nagyon jó dolog, ha az embernek nem csak ember barátai vannak! :"D
2022. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
20-as éveim végéig rotim volt, sokszor úgy hivatkoztam rá mások előtt, hogy ő a fiam :) mióta elment azóta nincs kutyám. Tény hogy egy állat szeretete képes túltenni egy emberén, de azért kellenek az emberi kapcsolatok is. Ezt nem azért mondom mert én kutyás lennék, vagy mert féltenélek attól, hogy idősebb korodra "macskásnéni" leszel, de szerintem is kellenek az emberi kötődések. De szép dolog hogy így érzel a barátod iránt!
2022. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Jelenleg igen, nekem is a cicám az egytelen és a legjobb barátom is. De azon vagyok hogy ember barátokat is szerezzek, neked is ezt javaslom, tudom hogy nem könnyű.


Azt mondom amit én is megfogadtam a napokban, legyél nyitott!

2022. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is a kutyám a legjobb barátom, de van szociális életem, de senkiben sem bízom annyira
2022. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Legjobb barát, de teljesen más, mint az emberi kapcsolatok. 4 éves kan labrador kutya gazdája vqgyok
2022. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és a tanácsokat is! ❤️ Igazából nem azt írtam, hogy egyáltalán nincsenek barátaim vagy hogy egyáltalán ne beszélgetnék senkivel, hanem, hogy igaz barátom nincsen (a cicán kívül)

Bár tény, hogy nem ártana nyitottabbnak lennem és bővíteni a szociális körömet!

Én tényleg félek attól, hogy macskásnéni leszek! 😂

2022. aug. 27. 23:46
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Sokan vagyunk ezzel igy szerintem. Vannak baratim, ismeroseim, de megiscsak a kutyam a biztos pont, akiben nem csalodom es mindig orommel var haza.
2022. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Volt 20-on évesen egy németjuhász kutyám. Rengeteget csavarogtam vele, mindenhova elvittem magammal. Együtt úsztunk a bányatóba, elvittem a telekre is rendszeresen. Mindig tudta milyen hangulatban voltam, és aszerint csak bújt vagy játszani akart amikor hazamentem.

Nos ő biztos a legőszintébb barátom és társam volt.

2022. aug. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Imádom a háziállataimat, agyon kényeztetem őket (még az ágyamba is jöhetnek aludni ha ahhoz van kedvük) de a legjobb barátom ember.
2022. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!