Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi válaszolnál a szomszédodnak...

Mi válaszolnál a szomszédodnak, aki ilyen "okosakat" kérdez?

Figyelt kérdés
Kiskutyám van jelenleg, mivel a másik kutyám meghalt tavasszal. Mikor először meglátott vele a szomszéd, azt kérdezte, hogy miért cseréltük le a kutyát? Meg ilyeneket kérdez, hogy mindennap kell sétáltatni? (mert látja hogy mindig megyek vele)
2022. okt. 7. 17:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő nyilván idősebb korosztály régen nem vették ennyire komolyan az állatvédelmet és nem kötődtek ennyire a kutyákhoz mint most.
2022. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%
Semmi rosszindulat nincs ezekben a kérdésekben, miért vagy ekkora tuskó?
2022. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Bántásnak veszed, mert gyászolsz, de biztos, hogy nem bántásból kérdezte, csak tájékozatlan, egyszerű gondolkodású. Miért törődsz vele? Te fogsz begolyózni, ha ennyire pattogsz egy olyan ember hülyeségein, aki nem is barát vagy családtag, hanem egy senki. Megmondom őszintén, én lexarom a szomszédaimat, meg nem izgatom magam hülyeségeken.
2022. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%

Elég snowflake vagy. Mit kell ezen ennyire kiakadni. Én is gyerektelen vagyok amúgy, csak macskás.

A szomszédod egy régimódi ember lehet, akinek a kutya kerti dísz, bio csengő, modern malac aki megeszi a maradékot, stb.

Nem mindenkinek házikedvenc, családtag a kutya, macska.

A legtöbb ember sajnos ilyen. (hol éltél eddig? Burokban?) Fogadd el hogy vannak ilyenek. Nem kell ennyire berágni ezen. A válaszaid alapján te is elég beteg ember vagy agyilag. Hp vagy nagyon

2022. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a beteg? Nem az aki ilyet kérdez? Lecserélni a zoknit szoktuk, vagy az autót, nem egy élőlényt!
2022. okt. 8. 06:12
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
De te miért izgatod fel magad ennyire, ha a szomszédod buta, tapintatlan vagy beteg? Nem tudtad, hogy vannak hülye emberek is? Nagyon finom kifejezéssel extrán túlérzékeny vagy, mert most, hogy találkoztál eggyel, nem tudod kezelni, csak magadat spannolod fel. Nyugodj meg, igyál egy gyógyteát, örülj a kiskutyádnak meg a napsütésnek, a szomszéddal meg ne állj szóba, ennyike.
2022. okt. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
De igen, találkoztam már hülye emberrel. Csak ő minden egyes nap megállít amikor indulunk vagy jövünk haza, és ilyeneket kérdez, és nagyon idegesít.
2022. okt. 8. 10:36
 18/19 anonim ***** válasza:
72%

Parid Hilton cserélgeti a kutyáit.

Te is megteheted,gondolta megkérdezi.

És van aki nem sétáltat kutyát, csak van neki naponta 2x legurul igen gurum mert mozg.sérült a kutya meg rohangál körülötte 20percet és jól van. Illetve a van egy másik az tag az sem sétáltat. Ő sétál a kutya meg néz a zsebböl amiben benne van.

2022. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Elnézést, sietek, nincs időm a... arra, amit akar.

És ott hagyod.

2022. okt. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!