Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennél ha látnád a szomszé...

Mit tennél ha látnád a szomszédodat, hogy veri a kutyusát? :S

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 19:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Feljelenteném...vagy átmennék, és én meg az embert verném meg...undorító, mocskos, aljas dolog az állatkínzás... 15/L
2010. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Miért veri? Mivel veri? Mennyire veri?

Nagyon nem mindegy.

2010. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
átmennék aztán jól megverném! vagy feljelenteném a ...ba
2010. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
De igen, mindegy. A verés nem nevelés, hanem állatkínzás.
2010. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ...de tuti rászólnék.
2010. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt azonnal átmennék és elhoznám a kutyát, másrészt feljelenteném.
2010. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A szomszédom veri a kutyusát!

Tavaly kölöztek ide és utánna lett egy kutyájuk és azóta s gondozzák akkor nyáron mikor idejöttek akkor már mi gondoztuk, mi adtunk neki enni, inni és úgy gondoztunk, hogy átmásztunk a kerítésen, tudjuk, hgy nemszabad, de egy életről és egy érző állatról van szó! Anyáék nagyon állatimádóak és ők találták ki, hogy csinálni kéne valamit!

Az utcánkban van egy állatvédő-kihívjam hozzá?

A kutya 3 napja átszökött hozzánk és félek nehogy megharapja a kicsi belgajuhászunkat! :( Van 3-om kutyánk 2 belga meg 1 golden lehet, hogy még elférne egy másik is! :D

2010. márc. 2. 20:05
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
"Az utcánkban van egy állatvédő-kihívjam hozzá?" Az állatvédőknek pontosan annyi lehetőségük van megmenteni, mint neked, vagy a szüleidnek. Ők nem rendőrség, csak civilek, akik próbálnak tenni az állatokért. Szerintem kérd el a kutyát és fogadd be.
2010. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mit tudnátok tenni az állatvédő ismerősöddel, de szerintem együtt mindenképp jobb hatást gyakorolnátok rá. Szerintem szólj neki, és ha végképp nem megy, jelentsd fel!! /Bár lehet, hogy jobb lenne előtte feljelenteni, mert akkor rögtön tudni fogja, hogy te voltál./
2010. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
először elhoznám a kutyát, aztán átmennék és fejberúgnám
2010. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!