Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagyon irigy vagyok azokra,...

Nagyon irigy vagyok azokra, akik kisállatot tarthatnak, mit tegyek, hogy ne fàjjon?

Figyelt kérdés

Nagyok szeretem a kutyákat, cicàkat, de mindig panelba laktunk, a szülők nem engedték, most pedig a bérbeadó nem engedi.


Persze tényleg jobb lenne egy kertes ház, de az önerő ki tudja mikor gyűlik össze…


Fàj a szívem ha látom a kutyásokat sétálni, és arra gondolok nekem mikor lesz ilyen kis szeretetteljes társaságom..


Valamivel tudnátok vigasztalni? Köszi


2023. febr. 24. 15:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz olyan albérletet keresni ami megengedi a kutyát? Bár elég lutri. Nekem is bérelt lakásban van a kutya, néha belegondolok, hogy egész életemben, gyerekkorom óta kutyára vágytam és milyen szerencsés vagyok, hogy most lehet kutyám. Járj el menhelyre önkénteskedni, kutyátsétáltatni, vállalj kutyasétáltatást, vagy szerezz be egy kisebb háziállatot.
2023. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kisebb kisállatok, teknőc, papagáj, hörcsög, nyuszi.
2023. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Sok bérbeadó engedi a kisállatot. Nem tudsz olyan lakást kivenni, ahova vihetsz állatot? Nekem van egy macskám lakásban, háát... jól gondold meg, hogy akarsz-e állatot, én hónapok óta hajnal 3-tól nem alszom miatta. Bekattant, állandóan nyávog.
2023. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Ja, nem beszélve arról, hogy a számban is szőr van úgy, hogy mindennap szőrt szedek mindenhonnan.
2023. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadod, hogy jelenleg nem olyan az élethelyzeted, hogy állatod legyen. Én is nagyon szeretnék kutyát, valamikor biztos lesz itt, most még nincs itt az ideje. Addig is ha olyanom van, olvasok szakkönyveket, hogy amint lehet kutyám, ne akkor menjenek el hónapok a felkészüléssel, hanem amint van tenyésztőnél kölyök, azonnal lehessen.
2023. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne band, hogy most nincs kutyad albiban.


En voltam olyan hulye, hogy anno bevallaltam. Az elso lakasban meg semmi gond nem volt, de onnan sajnos 1 ev utan mennem kellett, eladtak. Na kutyaval nem igazan kapkodnak erted a tulajok, szoval tobbnyire szar lakasokat bereltem dragan, nem tudtam valogatni nagyon.

Persze nem mindenki jar igy, de en igen, szoval ezt a reszet megbantam, mert megiscsak elment 6 ev az eletembol, amikor olyan helyeken laktam, amiket utaltam.

De azota mar van sajat, igy mar jo. De sokszor az alberlet annyira lutri kutyaval, hogy az nem igaz.

2023. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Albérletbe semmiképp nem vállalnék kutyát, még akkor sem, ha épp engedi a mostani tulaj. Akármikor felmondhat, és új albit találni rémálom lesz kutyával. Mi sem engedünk kutyás lakókat.
2023. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%

Kertes ház bérlés nem jön szóba?

Nem nagy hodályra gondolok, csak egy kicsire.

Szomszédomban pl. a családi házhoz hátrafelé hozzátoldottak egy szoba-konyha-fürdő épületrészt. Aztán van kert is, kutya is lehet...

2023. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban mindenféle állatunk volt, kutya, teknős, papagáj, pinty, nyuszi, hal, stb..nagy családi házban.

Sajnos kis lakásban élünk, a gyerekeimnek mindez kimarad. Én kutyán eleve nem is gondolkoztam így.

Először tarisznyarák kisállatunk lett, ez nem annyira volt jó, nem lehetett összebarátkozni velük, és láthatóan a szökésen "törték a fejüket" mindig.

Aztán lett japán fürj- szerintem lakásban ő a legjobb állat. Csendes, nincs szaga, sétálgatós, kedves, vicces cuki. És még tojásokat is ad..igaz azt mi mindig továbbadtuk a barátainknak.

Majd "beadtam a derekamat" és lett cica, egy éve..

Az albérletbe semmit nem engednek? A vigasztalódás helyett, keresném az alternatívákat, hogy mi lehet az, amit szabad és megfelel az igényeidnek.

2023. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele milyen árak vannak :) a költségei együtt járnak az állattal.
2023. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!