Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagyon irigy vagyok azokra,...

Nagyon irigy vagyok azokra, akik kisállatot tarthatnak, mit tegyek, hogy ne fàjjon?

Figyelt kérdés

Nagyok szeretem a kutyákat, cicàkat, de mindig panelba laktunk, a szülők nem engedték, most pedig a bérbeadó nem engedi.


Persze tényleg jobb lenne egy kertes ház, de az önerő ki tudja mikor gyűlik össze…


Fàj a szívem ha látom a kutyásokat sétálni, és arra gondolok nekem mikor lesz ilyen kis szeretetteljes társaságom..


Valamivel tudnátok vigasztalni? Köszi


2023. febr. 24. 15:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A macskám konkrétan rojtosra szaggatta az ebédlőszékeket és alulról kaparja a kanapét, szóval alul egy kva nagy kráter van benne, csak azt ugye nem látod.

Leszrom mert a 4 szék kb 40ezer, a kanapén meg nem látszik de pont ezért nem engedek albiba kisállatos emberkéket.

2023. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen kontextusban azért a kutya meg a macska három külön dolog, de amúgy én sem értem soha, miért vannak felháborodva az emberek, hogy nem tudnak kisállattal lakást bérelni. Tök logikus. Első albérletem előző lakója egy újfundlandi méretű valamilyen kutyát tartott az 50nm-es lakásban. Szegény kutya lépni nem tudott, csúszott a parkettán, megfordulni nem bírt a folyosón, cserébe miután beköltöztem, három hétig takarítottam mindenhonnan a szőrt. Szidtam is az orrom alatt a főbérlőmet, hogy engedte a korábbi bérlőnek az állatot.
2023. febr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
45%
Számomra is vicces amikor a bérlő akarja diktálni a feltételeket és felháborodik ha valamit nem enged a tulaj...
2023. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Amikor vasárnap hajnalban kint esik a havas eső, te meg a másik oldaladra fordulsz a meleg ágyban, gondolj bele, hogy most kellene a kutyádat levinni, sétálni, felszedni és kidobni a kakiját, haza vinni, megtörölni a lábait és a fenekét, délben és este ugyanez, napi legalább háromszor, 14-20 éven keresztül. Plusz a költségek orvos nélkül is havi több tízezer. Orvosi költségekkel határ a csillagos ég.
2023. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!