Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagyon irigy vagyok azokra,...

Nagyon irigy vagyok azokra, akik kisállatot tarthatnak, mit tegyek, hogy ne fàjjon?

Figyelt kérdés

Nagyok szeretem a kutyákat, cicàkat, de mindig panelba laktunk, a szülők nem engedték, most pedig a bérbeadó nem engedi.


Persze tényleg jobb lenne egy kertes ház, de az önerő ki tudja mikor gyűlik össze…


Fàj a szívem ha látom a kutyásokat sétálni, és arra gondolok nekem mikor lesz ilyen kis szeretetteljes társaságom..


Valamivel tudnátok vigasztalni? Köszi


2023. febr. 24. 15:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%

8-as es azzal mar miert lenne elorebb? Egyreszt sokkal dragabb egy kertes haz, mint egy lakas, meg ha csak 1 szobas is, akkor is. Kiveve persze ha nagyon lepusztult es a vilagvegen van, akkor lehet olcso. De ilyen helyen meg ki akar lakni?


Masreszt meg az is csak alberlet, elobb-utobb lehet onnan is menni kell.

Aztan ha beszerez mondjuk egy kinti kutyat, mert csak kint tarthatja a tulaj szerint, akkor aztan nagyon szorakoztato lesz mondjuk egy berni pasztorral lakasba koltozni, ha utana nem lesz mas lehetoseg.


Kistestut meg rovidszorut nem tartunk csak kint telen, szoval oket meg a hazba ugyanugy be kene engedni. Igy a kertnek sincs akkora szerepe szerintem.

2023. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Egyetlen nyomorult nyúllal is mennyit szívtam fisfos albéletekben... mert mindig kb 3ból választhattam, a többibe mondták h esélytelen.
2023. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

11: Azért lenne előrébb, mert mint jeleztem.... nem hodályra kell gondolni. Gondolom ha lakást bérel, akkor az anyagi keretei korlátozottak.... de mint írtam is... a szomszédomban egy ilyen vált kiadóvá.


A mai lakás bérleti díjak mellé egy kis családi házrészt odateszel... kb egyforma. Úgyhogy NEM, nem " Egyreszt sokkal dragabb"... ez nem igaz.

Igen albérlet az is, de írta a kérdező hogy idő mire összejön a kertes házra az önerő! Itt nem én vagyok értetlen hanem te.

2023. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
33%

Semmilyen allatot nem enged a berbeado? Jo, egy aranyhal nem epp olyan, mint egy kutya, cica… :D De egyebkent keresgelj, vannak azert allatos albik, en BP belvarosban eltem egy tok jo kis lakasban, ahova engedtek cicat, meg barmit kutya kivetelevel, illetve most mar van sajat kiado lakasunk, ahol jelenleg ket macskaval lakik ket lany, az egy panel, de a mostanit amiben elunk, ujepitesu, en is macskaval lakom itt, ha kiadnam, felolem johetne allat ide is. Ki kell kotni a szerzodesben, ha valamiben kart tesz az allat, az az o felelosseguk, ujrafestes, butorcsere, ennyi. Kutyakkal nincs tapasztalatom, de egy macska azert tul sok kart nem tud tenni, ha ivartalanitva van es nem pisil ossze mindent.

Szoval igen, nem mindenhova engednek allatot, de azert akadnak, tudtommal Facebook-on van kulon olyan csoport is, ahol allatos albit lehet keresni, de lehet az csak BP-re vonatkozik. (En nem hasznaltam, mert anno egy het alatt talaltam a regi albit, szerencsem volt, elso nezok voltunk es azonnal helyben meg is allapodtunk, hogy kell.)

2023. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

Igen, valoban nem ertem mitol van elorebb, ha kertes hazat berel sokkal tobb penzert. Akkoris alberlet, raadasul felretenni is kevesebbet tud akkor, ha dragan berel.


Hiaba kotod az ebet a karohoz, azert mert a szomszed olcson adja a sufnit a hatso kertben, ki tudja hol, milyen telepulesen, milyen allapotban, nem ebbol kell kiindulni.

Ahol van munkalehetoseg es a haz is, legyen csak 1 szobas, tokmindegy, de elheto allapotu es van is kert hozza, ez dragabb biza, mint egy lakas. Egy kertkapcsolatos lakas is dragabb, mint egy sima, ha hiszed, ha nem.


Es kozos lonak mindig turos a hata. Tulajjal kozosen egy kertben vagy egy hazban elni, na az aztan az alom hely. Biztos nem lesz gondja akkor a kutyatartassal, veletlenul buksika ugat kettot, aztan mar rakja is ki a kerdezot kutyastul, mert zavaro tenyezo.

Szoval ezt en nem neveznem elheto korulmenynek, de kinek mi.

Ha mar fizetek, nyugiban akarok elni.

2023. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Jó, nem vitázok ilyennel aki láthatóan rohadtul nincs tisztában ezekkel a dolgokkal....

[link]


[link]


[link]


[link]


Hasraütésszerűen. Az ország különböző pontjairól.

Ha ezek neked világvége utániak akkor jóéjszakát kívánok.

2023. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
11%

Tengerimalac.

A világ legszelídebb kiállatai.

2023. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
30%
#17 Amíg nem fial le és nézed végig, ahogy megzabálja a saját kölykeit.
2023. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
66%
Hót mindegy hogy szelíd állat vagy sem, ha az alberletpiac 70%-áról kiesel mert NEM vihető kisállat. Tengerimalac sem meg szelíd se meg apámfsza sem. Ha a tulaj nemet mond akkor nem. És a legtöbben nemet mondunk.
2023. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"de egy macska azert tul sok kart nem tud tenni, ha ivartalanitva van es nem pisil ossze mindent."


Ezt a mi macskánknak mondd, ami a tapétázott falat választotta kedvenc kaparófának. Csíkokban tépi le a tapétát a kedvenc helyein, pedig vagy tízféle kaparófája van szerte a lakásban, kartonból, kötélbôl, fából... Mondjuk nálunk saját ház, úgyhogy elfogadtuk, hogy ez van. De albérletben nem lenne öröm.

Emelkett bár pisilni nem pisil össze mindent, de mindenhová odahány.

2023. febr. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!