Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hány kisállatot veszítettél...

Hány kisállatot veszítettél el eddig?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos eddig minden kutyám cicám tragikusan hunyt el.

9 éves spánielem egyik napról a másikra szív rohamot kapott elpusztult.

Másik kutyusom tüdőrákos volt nem lehetett rajta segíteni szintén örökre elaludt.

Volt egy spiccem akinek bélgyulladása volt nem részletezem de szintén meghalt.

Idősebb cicámnak fiv fertőzése volt hosszú kezelés után annyira leromlott az állapota hogy el kellett altatni.

Jelenleg van egy utcáról befogadott kiscicám aki a fogait váltsa de nagyon szenved.Nem eszik nem iszik erővel fecskendőből itatjuk.Állatorvos látta.

Még mielőtt valaki leszidna a környék összes dokija ismer már folyamatosan kezeltettem a kedvenceimet de mégis mindegyik elhunyt..


2021. nov. 1. 14:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

A cicámat 17 évesen kellett elaltatni, daganatos volt és az orvos nem javasolta a műtétet.


A kutyám 12 éves volt, amikor lépdaganattal műtötték. 1 napot jól volt, aztán a következő reggelen összeesett és hiába rohantunk vele azonnal az orvoshoz, meghalt a rendelőben.

2021. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kisállatot egyet se, de nagytestű kutyát azt 2-t.
2021. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

4 halat, 2 hörcsögöt, 2 gőtét, 1 törpenyuszit, 1 macskát.


Na nem egyszerre, hanem az elmúlt években.


Talán annyiból "jobb", hogy azért haltak meg mert öregek voltak. A nyuszit vittem orvoshoz aki megvizsgálta és mondta, hogy nincs semmi baja csak öreg ( többet pihent, nem volt annyira aktív, azért vittem dokihoz). Adott neki valami vitaminos pasztát, arra többször vissza kellett vinni pár hetente és néhány hónap múlva egyik este meghalt de semmi baja nem volt, tényleg. Tehát nem szenvedett.



,,Még mielőtt valaki leszidna a környék összes dokija ismer már folyamatosan kezeltettem a kedvenceimet de mégis mindegyik elhunyt." ha ilyen válasz jönne azzal meg ne is törödj!

2021. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2 cicánkat. Egyikük sem volt már fiatal, amelyiknek kevesebb idő jutott, az is élt 13 évet.
2021. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

3 cicám és 3 kutyám.

Cicaimat megmergeztek:(

Berni pásztor kutyusomnak könyök ízületi dizpláziaja volt,14 évig élt

Német juhász kutyusom egészséges volt 13 évig élt,a doki szerint, nem vót semmi baja.

Bichon Frise kutyám is egészséges volt,15 évig elt❤

Egy hörcsögömet,és egy vadász gorenyemet

2021. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
*nem volt
2021. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy tacskó keverék kutyám, ő 15 évesen ment el, egyszerűen kiment a konyhába és lefeküdt, többé nem kelt fel. Rajta kívül volt 4 tengerimalacunk és 3 törpehörcsögünk. Most van egy szintén tacskó keverék kutyánk, már 12 éves és emlődaganata van amit hamarosan műtenek. Eléggé félek.
2021. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutyát, a nyúlból sok volt, méhekből meg még több.
2021. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
7-es vagyok, volt még egy fehér és gyönyörű szép vörös nyulam is, utóbbinak a lenyúzását apám végignézette velem kb. 10 éves koromban amit sose bocsátok meg neki. És még meg is akarta kóstoltatni velem...
2021. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi! A guppikat kifelejtettem. Meg volt pár black molli is. 8-as voltam.
2021. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!