Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan akadályozzam meg hogy...

Hogyan akadályozzam meg hogy a szomszéd kutyája az én elökertembe kakáljon?

Figyelt kérdés
Milliószor szóltunk nem érdekli. A kutyáját azért engedi az utcára hogy ne otthon kakáljon és ne kelljen neki felszedni. Minden reggel és este kienged. A mi ház elötti kertünkbe jön és ott végzi a dolgát. Sajnos nem szocializálódott emberekröl beszélünk így szót érteni nem lehet velük. Van valamilyen módszer ami bevált valami riasztó vagy spray ami használ hogy elkerüljön minket?
febr. 2. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél ki vendég váró falatojat vagy fújd le paprikasprayvel.

Nébihnél is lehet jelenteni. Fotózd hogy ott van nálatok/az utcán, mellékeld a bejelentő emailben.

febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már megvolt a jelentés de sajnos semmi eredménye. Ugyanúgy kiengedik utána. Elzavarom a kutyát mikor rajta kapom hogy ott kakál meg kaparász a kertünkben és olyankor haza viszem mert 3 házzal arrébb laknak. Kijön a nő és konkrétan közli velem sz*rni engedi ki. Az összes szomszéd kritizálja őket mert máshoz is oda kakál de nem mernek szólni nekik mert tartanak tőlük.. Nem akarom megnevezni kik de gondolom érthető..
febr. 2. 18:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Szólok és rasszista vagyok. Ennyi. Ki se jönnek mikor jelentem mert tudják nem lehet mit kezdeni velük. Szóval a kérdés marad. Van valami humánus szer vagy riasztó ami beválik hogy a kutya elkerülje a kertünket. Állat szerető vagyok és nem a kutya hibája hogy ilyen gazdája van, bántani nem akarom.
febr. 2. 18:33
 4/6 anonim válasza:
100%
En lehet azt tennem, hogy osszeszednem egy lapattal es behajitanam az udvarra
febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ültessük szúrós sövényt. Nem lesz baja, mert elkerülni.

Vagy Költözz el, nem jó ez a szomszédság.

febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Léteznek ilyen kutyariasztó szerek, de hogy hatásosak-e, abban nem vagyok biztos.

[link]

Esetleg próbáld ki, hogy kiszórsz egy csomag őrölt borsot. A kutya szaglászik szrás előtt, és ez talán nem fog neki tetszeni. A csípős paprika nem ennyire humánus, bár igazából, ha szerencséd van, csak egyszer fog beleszippantani.

febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!