Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatot vegyek?

Milyen kisállatot vegyek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és szeretnék valami kis állatot(pld.teknős), de lehet félelmetesebb mint pld. (leopard gecko), csak hogy ne unatkozzak itthon vagy elszórakozzak vele.
2009. jan. 17. 13:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
vegyél vadászgörényt, 2000-ért kiszedik a bűzmirígét, szobatiszta, szabadon tartható, okos, barátságos, játékos. GARANTÁLTAN el fogsz vele szórakozni. Játékos, de néha túlságosan, mindent szétrág, elviszi, eldugja, eltépi, visít de kegyetlenül, harap, stb. De lehet tanítani, és ha van játéka nem ennyire brutális, viheted sétálni (tiszta helyre) nem túl drága a tartása és bűzmirígy nélkül tényleg nem büdös
2009. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Majmot ne vegyél...Az csak divat. Nem is tudom, hogy jut eszébe valakinek majmot tartani!?!?!? Az egész pénzről szól, szerencsétlen majmoknak pedig nem lesz életük. Nekem leopárdgekkóm lesz hétfőn, és minden felszereléssel együtt, kb 8000ft,+2000 a leopárdgekkó.(tenyésztőtől). Bár én magamnak csináltam a bújókat, a terráriumot Anyám kolléganőjétől ingyen kaptuk. Szóval én még jól is jártam. Veszek vizipipát a maradékból:D
2009. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!