Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok felfogják mi az a...

Az állatok felfogják mi az a halál?

Figyelt kérdés

Mert, mi emberek tudjuk, beszélünk róla, elmondjuk a gyerekeknek, hogy vigyázzanak az életükre...

De, az állatok megértik, ha elpusztul egy társuk, akivel együtt voltak, felfogják, hogy meghalt, nincs többé nem él?


2010. dec. 5. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen, csak nem viszik el h eltemessek hanem otthagyjak, az allatoknak nincsenek olyan erzesei mint az embereknek. viszont amikor a mi kutyank meghalt alig tudott felalni de mindig el akart menni minnel meszebbre tolunk mert erzete h mi lesz vele es nem akart "elottunk" meghalni....
2010. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy tudják és felfogják.A kutya még azt is felfogja hogy a gazdája meghal.Hallottam olyanról hogy rendszeresen látogatta a gazdája sírját egy kutya.
2010. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltudják fogni, leginkább az elefánt. Úgy gyászolnak mint az emberek.
2010. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felfogják, persze. Hiszen vannak is, olyan kutyák, akik öngyilkosok akartak lenni (lásd:farm.hu-n) ... Szerintem is tisztában vannak ezzel, csak nem úgy mint az emberek...
2010. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kutyám vonyítani kezdett az udvaron, mikor apukám meghalt, és napokig nem volt hajlandó enni... Persze hogy felfogják
2010. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze. Pár évvel ezelőtt elpusztult egy kutyánk, aki kölyökkora óta a cicáinkkal nevelkedett, jó pajtások voltak. Amikor meghalt, a cicák összevissza keresték, sírtak, nem ettek...
2010. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze igen mikor papám meghalt akkor a mamámék kutyája várta az etetést, meg olvastam hogy volt 1 férfi akinek volt 1 kutyája és elment férfi messzire későb meghalt sohase jött meg egésznap a vasutállomáson várta a gazdáját hogy jöjön haza és kutya meghalt később
2010. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az elefántok -a maguk módján- el is temetik eépusztuét társaikat. Egyébként hallani olyanokat, hogy a gazda meghalt és a kutya utánment a temetőbe, ráfeküdt a sírjára, és ott feküdt mozdulatlanul, nem evett nem ivott, szóvel elpusztult nemsokára ő is.
2010. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!