Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki fogadott örökbe a...

Valaki fogadott örökbe a vörösiszapból mentett állatot? Vagy segített nekik más módon?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést anno én írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__12127..


Azóta is foglalkoztatott, hogy hány állatbarátot mozgatott meg a katasztrófa. Mi befogadtunk egy kutyust.


Ki tudott még esetleg befogadni valamilyen állatot vagy gyógyszerrel, táppal, stb. segíteni a mentett állatokról gondoskodó menhelyeket, alapítványokat? Meséljetek, olyan jó lenne minél több megható történetet olvasni!


2011. jan. 3. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én küldtem nekik olyan dolgokat, amiket a Noé honlapján írtak, h szükségük van rá. Pl. törölközőket, gyógyszert, tisztítószereket, ilyesmit.
2011. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én plakátoltam, mert megtudtam hogy a lakhelyemen Fóton gyűjtés indult az állatok számára is. Iskolákban, óvodákban lehetett leadni az adományokat. A helyi gyógyszertárban bevásároltam kötszereket, Irix spray-t, és egyéb hasznos gyógyszert a veszprémi Vackoló menhelynek, náluk ápoltak több sérült állatot. Továbbítottam a kérésüket Lakos György felé, aki azonnal válaszolt, hogy több tonna steril kötszert vitt a területre, annyit vihetnek belőle a menhelyre amennyit csal akarnak, azonkívül értesítette őket, hogy mindig van nála néhány mázsa tápszer, hívják telefonon és viszi.


Ezt írta nekem:


"Mondd meg a veszprémieknek kb. 1 tonna tiszta fehér kórház textilt vittem Devecseren a főtér mellett a Polgármesteri Hivatal volt OTP épületben lévő raktárba, kaphatnak bármilyen mennyiséget a textilből, kék műanyag zsákokban van, a helyszínen lévő két leánynak mondják meg a Lakos engedélyezte vigyenek bármennyit belöle. Még jön egy tonna steril textil.

Ami gyógyszer kell a veszprémieknek hívjanak átmegyek Kolontárról a zárt területől Devecserre és van nálam 3 nagy rohamtáska mindenféle gyógyszerrel, adok ami kell.

kaját is tudok adni, van a kocsimban mindig egy két mázsa

Lakos"


Ez az ember olyan ember, aki már akkor ott van a bajban, amikor mi még csak feleszmélünk, hogy tenni kéne valamit.


Kutyát sajnos befogadni nem tudtam, így is telt ház van:(

2011. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2011. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fehérvári állatkórházzal küldtünk, amit lehetett (gyógyszer, táp, stb.).


Több helyen jeleztem, hogy befogadnánk ló, tehén és disznó kivételével bármit, de senki nem tudott segíteni, pedig szüleimmel lebeszéltem, hogy jöhet ide kecske, baromfi, macska, kutya...

2011. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 21:13! Bátran vedd fel a kapcsolatot a Vackoló menhellyel vagy a Noésokkal, de a Rexnél is vannak szép számmal iszapból mentett, örökbefogadható állatok.
2011. jan. 4. 00:57
 6/11 A kérdező kommentje:

Lakos Györgyék mentették ki a mi kutyusunkat is, nagyon jó ember!

Jaj, olyan jó olvasni a válaszaitokat!

2011. jan. 4. 01:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bevásároltam a gyógyszertárban amiket a kívánságlistán olvastam, és egy önkéntessel küldtem el szintén a vackolónak.
2011. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21:13-as vagyok! Nem azzal volt gondunk, hogy honnan fogadjunk be állatokat, hanem hogy hogyan juttassuk el hozzánk :( Voltak mozgolódásuk, de nekem nem sikerült fuvart találni.
2011. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
* mozgolódások
2011. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Ha még áll az ajánlatod, írj Lakos Györgynek, egészen biztosan tud a szervezésben segíteni, ellát tanácsokkal, mit hogyan intézzetek!

címe: felelosallattarto@gmail.com

Az a baj, hogy az örökbefogadáshoz személyesen el kell mennetek a menhelyre. Merre laktok? Lehet (ne vedd készpénznek, de megpróbálok), hogy én is tudok segíteni a szervezésben.

2011. jan. 5. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!