Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fiú cicát vagy macskacicát...

Fiú cicát vagy macskacicát érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 14:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
huhh :S..bocs azt írtam macskacicát,pedig aztakartam írni h lánycicát.
2011. jan. 21. 14:16
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van ilyen is, olyan is. Mindegyik ivartalanított (ezt csak azért írom, mert a fiú nem agresszív és nem csavargós). Én nem tudnék választani, aranyos, hízelkedős mindkettő.
2011. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a fiú cica folyton jelölget, mindent lepisil, a lány cica, ha tüzel, borzasztóan tud viselkedni. Megoldás: ivartalanítás
2011. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lányt, és ivartalanítsd!
2011. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem minden állatom fiú, valahogy az állatokban sem tudom elviselni a lányt. Fiúcicám, fiúkutyám, és fiú hörim van. A cica ivartalanítva lett, így talán nem jelöl és nem mászkál el.
2011. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a macskacicát válaszd :=), azaz bármilyen neműt, csak macsek legyen, és ivartalaníttasd, akkor nem lesz vele gondod. Volt fiúnk és kislányunk is, mindegyik ivartalanított és egytől egyig hízelgős, kezes, de azért nagybetűs MACSKÁK voltak :=)
2011. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ivartalanítod szerintem mindegy.. ha lakásban tartod, amúgy is célszerű. Mondják, hogy a lány cicák bújósabbak hosszú távon, de szerintem ez csak a nem ivartalanítottakra lehet általában igaz (kivételek vannak).
2011. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van fiú és lány macsekom is, mindkettő ivartalanított.Fiú cica ivartalanítása olcsóbb, szerintem ez is egy fontos szempont!A lány cicám imád hízelegni és nem csak akkor, amikor éhes :),itthon ülős típus, viszont nem játékos.

A kandúrom nem csavarog el, bár szokta azért a többi macskának mutatni, hogy ő az úr a háznál, de még mindig szeret játszani, talán jobban is, mint az ivartalanítás előtt!Az a tipikusan csak akkor szeretlek, ha éhes vagyok szindrómában szenved sajnos :)De imádom nagyon, és utálja, amikor nyúzom!!!!

2011. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

macskacica :DD


bocs, de ez nagyon jó! :D

2011. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mivel felelős állattartóként (ugye) ivartalanítani fogod, tök mindegy.....
2011. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!