Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már ilyen?...

Veletek volt már ilyen? Állatbarát vagyok amúgy.

Figyelt kérdés
De ma több ember kikészített és szét is fagytam. Leszállva a buszról a téren odafutott hozzám egy kisebb puli és el kezdett ugatni, a lábamtól 2 centire csattogtatta a fogait. A gazdája messziről ordított rá, de semmi. Mentem volna tovább, de nem tudtam, mert folyton elém állt, aztán csak sikerült elindulnom, persze még egy darabig továbbra is 2 centiről ugatott rám, csak már a hátam mögött, aztán leszakadt. De annyira elegem volt már, hogy legszívesebben belerúgtam volna, különben sem bírom az idegbeteg, feleslegesen ugató kutyákat, akik nincsenek megnevelve. Veletek volt már ilyen, hogy hiába vagy türelmes meg állatszerető (és nem úgy vagyok állatbarát, hogy szétnyalom őket, de nem is úgy, hogy csak legyen és nem törődök velük), ennek ellenére mégis olyat tennél egy adott percben, amit amúgy elítélsz?
2011. jan. 27. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

:DDDDDDD jó ez az utolsó hozzászólás :D

egyébként igen, van egy alaptermészete, de azért lehet egy pidbullt is kezesbáránynak nevelni, meg egy kis pici tenyérnyi kutyust is lehet vérebbé..

2011. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 KÁELEF ***** válasza:

Elfújtam már ilyenekre pár flakon gázspray-t. A kutyát pórázon, szájkosarazva lehetne közterületen eregetni, én pedig nem fogok leállni vitatkozni senkivel sem, inkább rögtön fújok.

Volt már belőle komolyabb konfliktusom is, de sem a kutyák sem a gazdáik nem haraptak meg egyik esetben sem.

Egyébként elég komikus látvány amikor a hőbörgő, öklét rázó kutyás, pillanatokkal később narancssárga arcal visít és a kezével vadul a levegőt markolássza. :)

2011. jan. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Uh, a kutyást is lefújtad? Ilyenkor utána eltűzöl gyorsan? Mert gondolom, ezért felelősségre lehetne vonni.. nem?
2011. jan. 29. 09:04
 14/15 KÁELEF ***** válasza:

Hát, igen, én is attól tartok hogy egyszer ráfázok. De a kutyás is tudja, ha tovább vinné az ügyet jogilag őt is meghurcolnák hogy a kutyája rátámadt egy emberre, nem volt pórázon, satöbbi.

Ami meredekebb hogy amilyen állat némelyik "állatbarát", képes lenne agyonverni a kutyát ért megrázkódtatások miatt.

Soha nem bántottam kutyát szórakozásból, pedig rühellem a fajtáját, de ha nekem támad vagy bármilyen formában veszélyeztet engem vagy a családomat akkor nem szórakozok vele, hanem lefújom.

Egyszer hívtak rám rendőrt, mert gázpisztolyt vettem elő egy marha nagy fekete kutyára, a gazdájára is ráfogtam, a kiérkező rendőr közölte a kutya tulajdonosával, hogy ha nem köti meg az ebet, most rögtön lelövi.

Úgyhogy a kutyások eléggé el vannak szállva a valóságtól és ha letörik a fene nagy önbizalmukat az nem szokott tetszeni nekik de talán az erőszakból tanulnak egy kicsit, mert a szép szó nem nagyon használ.

Az egyik ismerősömre pár évvel ezelőtt ráuszítottak egy kutyát a parkban, mert szólt hogy kössék meg, morgott felé. Fogta a gázspray-t és az egészet a kutyára fújta, így nem harapra meg. A kutyás banda, a lépcsőházig kergette szerencsétlen embert, épp hogy csak megmenekült.

2011. jan. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 KÁELEF ***** válasza:
Ja és hogy a kérdésedre válaszoljak, igen, ha megtámadnak és beígérnek egy agyonverést akkor nem várom meg hogy megtegyék. Egy jó gáz vagy pepper spray-csodákra képes, a gázpisztoly meg főleg. :)
2011. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!