Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A felettem lakó kutyája egész...

A felettem lakó kutyája egész héten egész nap ugat. Mit tudok tenni, hogy ez megszűnjön?

Figyelt kérdés
Ha szólok nekik nem foglalkoznak vele, ha itthon vannak csend van, ha elmennek itthon hagyják a kutyát és egész nap ugat. Kisgyerekem van, akinek még délben aludni kell de így képtelenség elaltatni, olyan mintha az én lakásomba ugatna a kutya. A feljelentésen kívül van valami ötletetek? Állatvédőknek szóljak vagy mit tegyek?
2011. márc. 4. 15:11
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia!

Hasonló cipőben járunk, mint te. Nálunk nem lehet beszélni velük, mert nagyjából lesz..ják a dolgot. A saját gyerekét nem neveli a nő hát még a kutyát.

Te jutottál valami eredményre a válaszokból? A párom nemsokára szülni fog és nem szeretném, ha emiatt nem aludna a gyerek és ő sem tudna pihenni. Már így is tiszta ideg a nyamvadt kutyától. Köszi a segítséget.

2012. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!