Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elmenjek e vagy ne? Mit...

Elmenjek e vagy ne? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

hnap reggel ugy tervezzük h ki megyünk egyet az erdőbe "kirándulni"

de én nagyon irtózom a kullancsoktól már amikor a nadrágomon van én már sikoltozom meg egyszerre ledobom a nadrágom

mennyi esélye annak h kullancs meggy belém

??

mit tehetek ellenne h belém mennyen?


2011. márc. 11. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Fújd be magad szúnyog és kullancs elleni sprayvel, akkor garantáltan nem mennek rád. :)
2011. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és ha az nincs??

vannak vmi otthoni hasznos praktikák??

2011. márc. 11. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát vegyél egyet, nem nagy összeg. Az otthoni praktikákkal nem sokat érsz. Vagy kérj meg valakit, aki megy veletek, hogy vigyen, ha van neki.
2011. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

napi 1 B vitamin 1 héttel elötte

meg elvileg a foghagyma is jó.

2011. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
foghagymáról még nem hallottam :D
2011. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel ugyebár nincs is :)

FOKHAGYMA létezik.

2011. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
kullancs elleni krém v spray kell ide, plusz zárt öltözet. egyébként az a kullancsriasztó a megbízható, amiben dietil-m-toluamid van. összetevőknél nézd meg, ennek magas értékűnek kell lennie benne, mert ennek a szagát nem bírják elviselni a kullancsok.
2011. márc. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Platypus ***** válasza:
A fokhagyma és a B vitamin nem ér sokat. Amikor gyerek voltam, még az orvos javasolta a polybét, most meg már azt mondják, hogy sosem bizonyították a hatását. Velem mindig etették a szüleim, a bőröm is büdös volt tőle, mégis begyűjtöttem jó pár kullancsot. Az előző mondja jól, kullancsriasztó kell, zárt öltözet, és hazaérkezés után alaposan át kell nézni magad.
2011. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!