Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csak én nem szeretem az...

Csak én nem szeretem az állatvédőket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 16:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
miért nem szereted őket?
2011. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Cöcö, tegyünk különbséget állatvédők, és agyatlanul nyálverő állatbarátok között, akik állatvédőnek hiszik magukat. Szerintem te az utóbbiakra gondoltál. Őket én is utálom.
2011. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
Télleg mért nem szereted őket? És mi az hogy nyálverő állatbarátok akik azoknak képzelik magukat???(azért mert szereti az állatokat?)
2011. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Miért baj, ha valaki védi az állatokat? Ők nem tudják megvédeni magukat némelyik embertől aki brutális módon megkínozza, megveri, halálra éhezteti vagy ott hagyja a nagy büdös semmibe szegény állatot...
2011. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Csak én nem szeretem a kérdezőt?
2011. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Harmadik válaszoló vagyok és nagyon jó az utolsó válasza:)
2011. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

2. igazad van!

bár én a nyálverő állatvédőkkel találkozok csak...

2011. ápr. 6. 16:49
 8/22 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem csak az nem szereti őket aki az állatokat szereti kínozni.

Ahogy:

A csempészek a vámosokat.

A bűnözők a rendőröket.


Szerintem akinek nincs semmi "rejtegetni valója" annak nincs oka nem szeretni őket.


Ha meg csak az "online állatvédőkre" gondolsz, azokat én sem mindig csípem, mert nincs gyakorlatuk és nagyon sokszor nem jó tanácsot adnak, de csak, ha egy olyan eset van amikor jó tanácsot adnak, és azzal megmentenek egy állatot akkor legyenek.

2011. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
20%

első vagyok: mit értesz nyálverés alatt? Idéznél kérlek?


Én nem vagyok konkrét állatvédő, de imádom őket, én sem nézem jó szemmel, ha valaki bántja őket.

Inkább védem őket, mint a cigányokat!!!! Az állatok legalább megérdemlik...;)

2011. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Inkább védem őket, mint a cigányokat!!!! Az állatok legalább megérdemlik...;)"


erről beszélek. Teljesen antiszociálisak, ha választhatnának a kutyájuk és egy idegen ember (nem cigány) között, hogy ki éljen túl egy balesetet, kapással a kutyát választanák.

Kíváncsi vagyok, mit éreznének ha ez fordítva történne meg velük.

Amúgy vannak kutyáim és szeretem őket. de ha vmiért megharapna egy kisgyereket, gondolkodás nélkül vinném elaltatni.

2011. ápr. 6. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!