Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit eszik a nyuszi? Kaptunk...

Mit eszik a nyuszi? Kaptunk egy nyuszit húsvétra, de fogalmam sincs mit adjak neki enni.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 14:46
1 2
 11/15 anonim válasza:
Bemész egy kisállat vagy tápkerekedésbe és tömegre árusítják és megmondod h nyúltápotvagy másnéven luernát kérsz.
2011. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szénát, ez a fő tápláléka, és mindig legyen előtte víz, illetve reggel és este jó minőségű nyúltápot adj neki, mellé mehet lassanként szoktatva a zöldség, zöldek, levelek, nasinak gyümölcsök.
2011. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:29


mi az, te adtad a nyulat???

ez nem előítélet, mindenkinek a könyökén jön már ki, hogy CSAK AZ VEGYEN/ADJON/KAPJON NYUSZIT, AKI TUD IS BÁNNI VELE!!!!

2011. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

és te ezt így előre meg tudod mondani,hogy ki fog nyuszit kapni,főleg ha ajándékba kapja?nem tehet róla,hogy kapott egyet...

azért viszont tehet,hogy szép és hosszú élete legyen.

a kérdésből láttszik,hogy szeretné megismerni a nyulat és (bízzunk benne)jól is tartaná.

2011. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm,aki válaszolt.Azért szeretném megtudni mit eszik ez a szerencsétlen nyuszi,hogy megpróbáljuk minél jobban tartani.Nem véletlen kérdezősködöm itt is.És bármilyen furi is sok oldalt néztem itt a neten is,de mind mást írt...Ezért gondoltam ide írok,hátha valaki olyan is ír,akinek van nyuszija.Hát végülis a lényeget megtudtam.Köszönöm mindenkinek.
2011. ápr. 28. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!