Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elütötték a kutyámat. Mit...

Elütötték a kutyámat. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A bejárati ajtónk nyitva volt és éppen ettem a kutyámmal,amikor kirohant,a kapu mellett kiugrott az útra és ahogy mentem utána láttam,hogy épp a fejét érte el az autó.Olyan nagyot koppant,azt hittem túl sem éli,de csak nyüszített és oda futott hozzám.A szeme kicsit véres,amúgy semmit nem fájdít magán.Csak kedvetlen.A szüleim nem engedik,hogy elhívjam az állatorvost,de félek,hogy valami belső baja lett.Én tehetek valamit érte?:(
2011. máj. 4. 16:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

egyet kérek;te meg ne szólj bele, hogy kinek mije legyen, mert nem ezt kérdeztem. ;)

a kutyához kihívták az orvost, nincs semmi sérülése.

2011. máj. 6. 18:40
 12/13 anonim ***** válasza:
hogyhogy végül kihívták???
2011. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
úgy, hogy meggyőztem őket. mondtam, hogy lehet, hogy nem bír ki 1 napot sem, a valami belső sérülése van... de szerencsére semmi komoly. :)
2011. máj. 8. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!