Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a kiskedvencet...

Mit tennétek ha a kiskedvenceteket valaki megölné vagy bántaná?

Figyelt kérdés
ma volt az aktívban az állatkínzásról egy kis részlet és én nem tudom elhinni hogy ilyen emberek vannak ha az én csincsilláimat valaki bántaná akkor addig élne az illető
2009. márc. 10. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
láncfűrész. kézigránát. ^^
2009. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

16 éve van meg a macskám, családtagnak tekintjük.

Ha valaki bántaná, ugyanazt kapná, mint amit adott.

2009. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én asszem addig ütném az illetőt (ha nagyobb, akkor vmi bottal), amíg nem érzem, hogy megbánta...
2009. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: 22/F vagyok, és ha vki a kutyámat bántani merné (bár ahhoz ember legyen a talpán), akkor az illetőt sztem puszta kézzel ütném addig, amíg bocsánatért nem esedezik, majd utána nem tudom... Feljelenteném, s azt mondanám, hogy megtámadott, s a kutyámat is bántotta... Magyarul miután péppé vertem, menjen börtönbe is... Nem vagyok agresszív, de imádom a kutyumat...
2009. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, biztos, hogy bosszút állnék, és nem tenné zsebre az illető, amit kap.

Egyébként még ha nem is saját állatomról van szó, minden ilyen esettől kinyílik a bicska a zsebemben!

Hogy meri magát embernek nevezni az a mocsodék, aki képes egy védtelen, kiszolgáltatott kis állatot bántani ??!!

2009. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben nekem is az a véleményem, ami a korábbi válaszolóknak, de azért gondoljuk végig, amikor embertársainkért vagy akár szeretteinkért sem tudjuk alkalmazni a szemet szemért elvet, akkor hogy tudnánk ezt megtenni állatokért? Sajnos az ilyen igazságszolgáltatás törvényellenes, pedig sokszor nem ártana, ha meg lehetne valósítani. Úgyhogy hiába mondanám én is, hogy kinyírom, aki bántja a cicámat, nyilván való hogy nem tennék ilyet, és gondolom, ti sem. Az egyetlen, amihez folyamodhatnánk, az állatvédelmi törvény, amit viszont sajnos nálunk még nem lehet hatékonyan foganatosítani. Így aztán marad a sírás-rívás, sokkal többet sajnos nem tudnánk tenni, ez az igazság.
2009. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, így van, mindenki várja ölbe tett kézzel, hogy majd "valakik" változtatni fognak a törvényeken. Hát nem fognak, csak az állatbarátok, zöldek határozott fellépésére lehet hagyatkozni. Őket meg nem hagyják érvényesülni, mert kevesen vannak.

Ezért KELL minden lehetésges eszközzel védenünk a környezetünket, állatainkat!!

Tettlegességet nyilván nem tud mindenki bevállalni (meg nem is lehet), de az sem oké, hogy a szomszéd megöli valakinek a kutyáját, macskáját, és az illető otthon siránkozik, ahelyett, hogy tenne valamit, hogy ilyen soha többé ne forduljon elő!

2009. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha vki bántaná meztelen kutyimat, biztos rá engedném a dobermanjaimat (mind a 4et :D)Vagy ha bántaná a dobermanjaimat ráereszteném a meztelen kutyámat(4doberman után már mind1 lenne az illetőnek ;))
2009. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat..... Nagyon elvernem aki bantana a kis kedvenc horimet!:D
2009. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Összeállnánk páran és addig rugdosnánk amíg mozog...-.-' Az én kutyámhoz/macskámhoz/hörcsögömhöz SOHA SENKI egy ujjal sem....
2009. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!