Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a kiskedvencet...

Mit tennétek ha a kiskedvenceteket valaki megölné vagy bántaná?

Figyelt kérdés
ma volt az aktívban az állatkínzásról egy kis részlet és én nem tudom elhinni hogy ilyen emberek vannak ha az én csincsilláimat valaki bántaná akkor addig élne az illető
2009. márc. 10. 21:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát én biztos nem fordulnék bírósághoz mer most pár ezer ft és letudják inkább magam intézném el a dolgot azt nem értem hogy a drága jennifer lopez vagy ki hogy lehetsztár,, amuikor tegnap megláttam hogy innen hozatja a csincsillaszörméjéhez a csiniket hát elis képzeltem hogy tépném meg a vörösszönyegen
2009. márc. 11. 15:06
 12/14 anonim ***** válasza:

Azt kiáltanám,hogy hagyhuljon a férgese!!! majd egy birkózó csapással kétválra fektetném ezekután egy ninjucu rugással lerugnám a fejét és a pokol legméllyebb bugyraira küldeném egy áváde kádábrá varázslattal.. (:

zsírkutya mi? *büszke* xĐĐ

2009. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak egy atom bomba és egy géppisztoly aztán dászvidányá
2009. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Jó ez a kérdés...

Én elvágnám a torkát, és a nyelvét kihúznám a résen.

Kapszaicint injekcióznék a bőre alá, fúrógéppel belefúrnék a térdébe, szögeket vernék a sípcsontjába, satuban összenyomnám az állkapcsát, és a fogait, a hátán a bőrt csíkokban lenyúznám, és a combjához varrnám, de előtte egy pengét tennék a nyelve alá, hogy a fájdalom miatt rángatózó nyelve saját maga vagdossa szét a pengével. Valószínűleg karóba húznám, de szabályosan, hogy a karó végig a hátizom és a gerincoszlop között egészen a tarkóig jutva ott lyukasztaná át a bőrt. Mindezt persze fejenállva az agy jobb vérkeringése érdekében, esetleg néha kapna egy adrenalin injekciót nehogy közben elájuljon. Vagy visszaküldeném a középkorba egy kényszervallatásra. (12 fázisú tortúra, spanyol csizma, kínai harang, strappado, halálra etetés, vízkúra, súlypróba, júdásbölcső, cséplőlánc, fejtörő, virágzó körte, eretnekek villája, vasszűz, macskakarom hogy csak párat említsek)

2010. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!