Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatbarátok! Párválasztásnál...

Állatbarátok! Párválasztásnál szóba jöhet olyan fiú/lány, aki nem szereti/kifejezetten utálja/bántja az állatokat?

Figyelt kérdés
Egy korábbi kérdés ihletett, elgondolkoztam azon, hogy én egyáltalán járnék-e egy olyan emberrel, aki utálja az állatokat. Ti hogy vagytok vele?
2011. máj. 24. 14:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóba sem jöhetett volna ilyen. A párom irtózik a hüllőktől, az ilyen elmegy, de bosszantó tud lenni. Ez van.
2011. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:19


Nem, nem járnék olyannal, aki nem tetszik. De mi van, ha mondjuk később derül ki a dolog, amikor már megszerettem?

Ha állatkínzó, akkor otthagynám, az biztos. De ha "csak" utálja az állatokat? Ezen gondolkoztam el, és kíváncsi vagyok, ti hogy vagytok vele.

2011. máj. 24. 14:35
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

Én sem járnék, 3 kutyám van és 2 macskám. Gyerekkoromtól állatok vettek körül, ehhez vagyok szokva.


Nekem az a bajom, hogy a nagyanyám annyira utálja az állatokat, hogy a kiscicámat egyszer ledobta az 1. emeleti (kertesház) erkélyünkről. (szerencsére nem lett baja) A kutyáimat, akik menhelyről valók és iszonyatosan félnek az emberektől (fél évig tartott, mire nem pisilték össze magukt az utcán) amikor azt hiszi, hogy nem látom, bottal fenyegeti.

Minden állatot utál.

Kibírhatatlan.

Rengeteget ordibálok emiatt vele.

nem érdekel, hogy a nagyanyám,az sem, hogy öreg, nem tudom elviselni, hogy valaki ennyire rosszindulatú legyen.

2011. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam alapvető elvárás, hogy szeresse az állatokat, vagy legalább is érdeklődjön irántuk, egy két fóbiát elnézek (a barátom fél a pókoktól), de a gyűlöletet nem.
2011. máj. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
még barátnak sem fogadnék olyan embert, aki bántja az állatokat, nem hogy társnak!
2012. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
azért, ha kapcsolatban vagy vele, ez elég hamar ki szokott derülni. nekem ilyen nem kell, pont. ha nem szereti az állatokat, nem fog tetszeni.
2012. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
# 10/16-bocsika erre neked utólag most írok még így nyolc év után is. Megpróbálhatod eltörni az állatkínzó kezét több kevesebb sikerrel viszont ha gyorsabb nálad, akkor hiába próbálsz cselekedni egyedül nem tehetsz semmit főleg egy idegennel szemben, akit ráadásul egyáltalán nem ismert ehhez te egyedül kevés vagy hogy megments egy jószágot ráadásul még téged is bánthat az az ember. Ne akarj önbíráskodni! Utólag!
2019. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!