Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nyámnyila sok...

Miért olyan nyámnyila sok ember hogy elsírja magát ha levágnak előtte egy állatot?

Figyelt kérdés
?
2009. márc. 27. 11:32
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
tudod te hogy hogy élt az a bolti csirke ?
2009. márc. 27. 15:05
 12/40 anonim ***** válasza:
81%
nekünk akik nyámnyillák vagyunk van lelekünk. sajnáljuk az állatokat....MINDEGYIKET. én a disznot is sajnálom,,a tehenet is meg mindet.akár haszonállat akár nem.élölny ö is és érez,nem ugy mint egyes emberek.iszonyu hallani ahogy sirnak szegények,pl a kecske nagyon tud sirni.......áááábele sem gondolok inkább.
2009. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
83%

Igen,el tudom képzelni,kedves kérdező,hogy hogy élt az a bolti csirke.Ha egyáltalán azt lehet életnek nevezni..

De nem vagyunk vegák,mindenről nem tudnék lemondani,pl.szeretem a száraz kolbászt,csirkemellet,csirkemájat.Így vagyunk genetikailag kódolva,hogy eszik az ember húst is,de nem nagy mennyiségben,csak ami szükséges.

Dolgoztam húsiparban,láttam élveteg henteseket is,akik élve nyúzták elmondásuk szerint az állatot/én nem láttam/.

Aki húst hússal eszik,és ölni is képes érte/egy életet elvenni/ a mai civillizált világban,nevezhetném lelketlen barbárnak is éppen.

2009. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
88%

Én iszonyatosan állatpárti vagyok. Előbb tenném a kezem a tüzbe egy állatért mindt egy emberért. És nem azért mert "ez már beteges" . Egyedül a tyukot eszem meg mint hús ételt!

Sem disznó,nyúl,galamb,őz,stb-t nem eszem meg.

Én ahogy az állat vágást ugy a kinzást sem fogadom el.

Mi nyámnyilák át tudjuk érezni , mit érez a tyuk, vagy malac vagy akár milyen állat amikor nyakon verik, anyon ütik, elvágják a torkát.

Mi Jogon mondja azt valaki is hogy ne bőgjünk,vagy ne sajnáljuk,de ha egy ember brutálisan megölnek az mekkor baj hisz szörnyü szenvedsek között halt meg.

De egy állatnak nem lehetnek érzései? Ők ugyan azt érzik mint egy ember. És ők aztok akik még védekezni sem tudnak... és ez benne a szörnyü.

Ui:

Csak ne hogy a következő életedbe csirkének szüless:)

2009. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
83%

Ha egy (vad)állat megöl egy embert, lelövik. Ők viszont nem tudják lelőni az embert, aki megöl egy állatot. Ők se hízlalnak embereket, csak hogy utána vígan agyonüssék és megegyék. Az egész kialakult fefogással van a baj, hogy mi vagyunk az atyaúristen és az állatok csak másodrendűek, azért élnek, hogy mi hülyére zabálhassuk magunkat. És legnagyobb sajnálatomra, ez már nem is fog megváltozni.

Amúgy meg az égvilágon semmi nem történik, ha valaki nem eszik húst. Ki lehet(ne) küszöbölni mással is, hogy ne legyen semmilyen betegsége a húshiánytól.


Egy "nyámnyila".

2009. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
84%

miért olyan nyámnyila sok ember?! akkor a felháborodott többség kérdezhetné tőled akár azt is h: miért vannak olyan b.unkó r.ohadékok akik lanyámnyilázzák az érző szívű embereket mert megejtenek egy könnycseppet egy állat meggyilkolásánál.

most gondolj bele ha te csirke lennél boldogan éldegélnél csipegetnél és várnád hogy mikor közelít hozzád a kedves gazdád egy bárdal hogy lek.aszabolja a fejed? ne hinném...

jó haszonállatok, de miért is lettek azok? miért pont a csirke és a malac ennyi erővel a kutyádat is megennéd ha holnap azt mondanák hogy az haszonállat? ugye hogy nem...vannak olyan emberek akiknak szívéhez nől az állat amit gondoz , még ha az haszonállat is, és fájdalmas végignézni a leg.yilkolását. az állatoknak is annyi joguk van az élethez mint neked az hogy így alakult hogy tányéron végzik szegények nem tehetnek de mivel az ember mindenevő elkerülhetetlen hogy ne "vadásszon " úgymond itt az embereknek akik írtak már előbb neked szerintem nem is a ténnyel van bajuk hogy húst esznek az emberek hanem a kérdéseddel és a felfogásoddal mert elég t.ahó.bocsh

2009. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
82%
Mi nyámnyilák szeretjük az állatokat és semmi pénzért (se másért) nem bántanánk állatot!!!!
2009. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
82%

Látjátok!!

Aki itt nyámnyila az te vagy! Gyülölök minden olyan embert aki képes bántani egy állatot!! Mert ő nem tud védekezni , és nemtudja mondani hogy NEEE!!! Undorító .

És sértő mert kiváncsi vagyok hogy ha te következő életedbe csirke leszel akkor mit fogsz gondolni miután elvágták a nyakad és lassan elfolyik az életed.

Azért hogy a világ legnagyobb állata jól lakhasson!!

Mert mi is állatok vagyunk, talán a legnagyobbak.

Azon kívül hogy mi 2 lábon járunk és tudunk beszélni semmivel sem külömbözünk azoktól az állatoktól akik 4 lábon járnak.

Csak tudod az állat sokkal jobban szereti a gazdáját mint saját megát. De erre az ember nem nagyon képes.

És az anyázást be fejezhetnéd. Mert lehet hogy más azt érzi egy állat gyilkolásánál , amit te édesanyádnál érdeznél ha épp "levágnák" . Erről van itt szó .

2009. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
82%

Ui:

03-27 23:08- as vagyok!

2009. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretném akkor nem lennének állataim biztos több állatot láttam és tartottam már mint te ti csak tévéből látjátok hogy milyen a tyúk meg a kecske de azt nem tudjátok mennyi munka is van velük nem annyiból áll hogy megveszem és nézegetem őket és aki nem szereti az állatokat az nem is csinálja sokáig mert aztán rájön hogy ezt takarítani is kell meg etetni!
2009. márc. 31. 19:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!