Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nyámnyila sok...

Miért olyan nyámnyila sok ember hogy elsírja magát ha levágnak előtte egy állatot?

Figyelt kérdés
?
2009. márc. 27. 11:32
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
sírni nem sírtam a videó láttán mert annál erősebb idegzetű vagyok de azért szomorú volt így együtt látni ezt sok dolgot és elgondolkoztam
2009. ápr. 10. 19:32
 32/40 anonim ***** válasza:
55%
Na ugye! Én már írtam neked és bíztam abban hogy neked is van szíved. Talán inkább éhen halnék , te lehet hogy éhen döglenél. Te ha egy lakatlan szigetre kerülnél a kutyáddal azt is biztos megennéd. Ugyebár! No problem.
2009. ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Állattenyésztő vagyok,mezőgazdaságban dolgoztam sok-sok évet.

Amíg ember van,húsevés is lesz.

A lényeg,hogy a vágóállat haláláig normális körülmények között éljen,a vágás helyére minél jobb módon szállítsák,illetve tartási helyéhez lehető legközelebb vágják le,a lehető leghumánusabban.

Voltam vágóhídakon(állatvédőként),láttunk vágólószállítmányokat stb.nem kívánom senkinek a látványt.Ezen kéne változtatni.


Van egy jó kis honlap:

www.animals-angels.de

Érdemes megnézni!

2009. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
87%

na engem ne nyámnyilázzáá le, te paraszt!!

énis falusi vagyok, vagyis olyasmi, az én családomban is szoktak tyúkot vágni, igaz disznót nem... mert mondjuk attol még hogy haszonállat, nem másabb mint mondjuk egy "díszállat"!!! akkor te csak röhögj rajta, hogy megölnek valakit, te idióta tuskó!!

2009. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
én nem vagyok falusi de van sok állatom dísz és haszon de többségében dísz, Utolsó látszik az írásodon hogy paraszt vagy te nyomorék úgyhogy ne parasztozzál itt nekem hülyegyerek
2009. júl. 18. 09:24
 36/40 A kérdező kommentje:
én biztos nem röhögök azon hogy megölnek egy állatot te barom állat
2009. júl. 18. 09:26
 37/40 anonim ***** válasza:
83%

"Kedves" Kérdező!

Te elsírnád magad, ha az egyik díszállatodat vágnák? És ha a "haszon állatodat"? Mert ha az utóbbin nem, akkor a "haszonállatban" te csak az ételt látod, pedig ő ugyan olyan állat, mint mondjuk a macskád. Kínában megeszik a kutyát is. Ott haszonállat. Akkor nem sírnád el magad, ha a kutyádat vágnák?

2009. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
73%

nem vagyok paraszt, bocs.. :DD

mi az hogy látszik az írásomon? xd kii vagy teeeee ?:D inkább vagyok am is falusii paraszt mint egy iien tuskó.. ien kérdést csak a parasztok tesznek fel, de itt az érzéketlen parasztokra gondolok..

2009. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
mégis válaszoltál te szerencsétlen és milyen stílusban onnan látszik hogy olyan paraszt vagy hogy a kapanyél kiáll a hátadból
2009. júl. 29. 09:38
 40/40 anonim ***** válasza:
31%
Mert úgy lett nevelve. A nyámnyilaság a multik kedvenc embertipusa, vesz mint az állat, minden szart, még a hobbiállatainak is. Közben emberek halnak meg, az nem számít. A húsukért tartott állatok vége az asztal, ezen kár rágódni.
2009. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!