Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Más is így szereti őket?...

Más is így szereti őket? Kiröhögnétek ezért? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Én speciel ugyanúgy szeretem a tyúkocskáinkat, bárányainkat, teheneinket... mint pl a kutyust. Hozzájuk is ugyanúgy beszélek, teheneket szoktam simogatni... Ti is ennyire szeretitek őket? Hülyének néznétek emiatt?


14/L


2011. júl. 29. 15:18
1 2
 11/18 Veky ***** válasza:
Nekem erről valahogy az Árvácska jut eszembe... :D
2011. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
:D
2011. júl. 29. 15:51
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem röhögnélek ki, nem értem, hogy ebben mi a rossz vagy nevetséges...

Illetve értem, ha szétnézek a mai világban, hogy most mi a "menő"...

Nem kell velük törődnöd.

2011. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én sem nevetnélek ki! Szintén nagyon szeretem az állatokat, és szintén ki szoktam menekíteni a fuldokló legyet a medencéből :). Meg a csigás dolog is dettó. A kaszáspókot meg ugy szoktam kirakni, hogy megfogom az egyik lábát, és akkor "kifeszül" az egész teste, mintha áram csapta volna meg. Kifeszülve marad míg el nem engedem, tök vicces :). Ja az lemaradt, hogy, öhöm, 23 vagyok...
2011. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én egyedül a szúnyogokat csapom le és a döglegyeket.

Amúgy én is ilyen vagyok! A csigákat rendszeresen átsegítem, a pókokat, méhecskéket is belecsalom egy zacsiba és kiengedem.

Nekem macsekok vannak, de ha megyek valahova szoktam köszönni a kutyáknak és a cicáknak:D

2011. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ja én meg 29N :D
2011. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Timberwolf ***** válasza:

Nem néznélek hülyének emiatt, szerintem teljesen normális. Én is ilyen vagyok (csigát mentek, beszélgetek a kutyával stb XD). A plázap*csákkal meg nem kell foglalkozni, agyatlan mind.

18/F

2011. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.:DD

És szerintem ez tök aranyos.:DDD

2011. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!