Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet legyőzni az...

Hogyan lehet legyőzni az aratnofóbia?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Arachnofóbiára (pókiszony) gondoltál?

Mert akkor itt egy cikk:

[link]

2009. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
én kb.4 éve arachnofóbiás vagyok, a legnagyobb mértékben...egy icicpicitől is kiver a víz és reszketni kezdek.szemebesülni kéne a félelem "tárgyával",de én nem igazán hajlok rá----
2009. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is félek a pókoktól, de még nem ennyire dúrva, sőt már nem viszolygok tőlük annyira mint eddig.így most visszagondolva az segített nekem, elég fura és mégis....szóval hogy beköltözött a szobámba egy nagyon picike pók, de annyira h alig lehetett látni is. nem zavart, meghát az egyik legtávolabbib sarokban kuksolt.aztán ugye idővel elkezdett nőni, ami azt jelenti h 3 hét alatt a 4-5szerese lett és akkor már jött a porszívó, nem sikerült leszedni mert mindig bemászott a függönyöm karnásánál lévő lyukba. ez még ment vagy 1 hónapig. minden nap láttam de sose mászkált el. szóval megszoktam de azért végül sikerült leszippantani.ez a történetem.természetesen ha olyan lett vna mint egy kaszáspók...hát kössz nem hagytam vna addig a helyén.jah és ha elkezdesz ilyen filozófikus kérdéseken töprengeni akkor rájössz h csak te csinálod agyban, és ha ezt elfogadod akkor már tudod kezelni is.
2009. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó módszer ha befőttes üvegbe teszel egy pókot (természetesen élve és úgy hogy kapjon levegőt) és megpróbálod megfogni az üveget ott ahol a pók van esetleg akkor amikor mozog!


Ha tényleg arachnofóbiás vagy akkor nem lesz egyszerű, de hatásos! Ha simán meg tudod fogni akkor csak bebeszélted magadnak hogy problémád van.

2009. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző voltam:


én eddig jutottam el, de ez tökéletesen elég, mert ha pókot látok, képes vagyok odamenni a közelébe, rátenni egy poharat, alá egy képeslapot, és kiviszem az udvarra!


nekem nem is kell több....bár ez is elég döcögősen szokott menni, pláne ha nagy a pók :S

2009. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!