Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem kell valakinek tengerimala...

Nem kell valakinek tengerimalac? álandóan cincog nem lehet kibirni se mit csináljak

Figyelt kérdés
vagy 2 napja kiraktam a ketrecével együt az udvara de még onnan is behallatcik a visittása ha valakinek kell akkor irjon estig vagy mondja meg mit csináljak vele hogy csendbe legyen. nem tudok aludni se töle ha nem kel senkinek elengedem
2011. nov. 16. 15:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Az udvarra a hidegbe?

Jó hogy üvölt...etesd meg rendesen ha rászoktatod mondjuk reggeli és esti etetésre az időpontok között csöndben van....simogatásért is szoktak hangot kiadni meg ha valami bajuk van ...

Tartsd rendesen és csend lesz....

De szerintem inkább ad be egy kereskedésbe mert melletted tuti nem lesz jó helye és sajnálok mindenkit aki körülötted él / élni kell

******

2011. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Először is:Nézd meg minden megvan e.Kaja étel,nem derékig ül az ürülékébe.Ha minden megvan akkor lehet hogy beteg:vidd el állatorvoshoz.

A tenegrimalac egyébként is cincog csak nem mindig.De erre számítattál volna amikor megvetted.


Egyáltalán miért kellett venni ha nem tudod hogyan bánj vele?Tudom hogy kell kedvtelésből állat,de akkor legalább olyat vegyél amihez konyítasz egy kicsit.

Mondod hogy elakarod adni,mer nem birod a cincogást.Szép egy gazdi vagy

(ha mindezeket megtetted és értesz hozzá akkor elnézést hogy kiosztottam)

2011. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Itt egy tökéletes példa az "állatkínzó" szóra...Vidd be az állatkertbe, még az anakonda szájában is jobb helye van, mint nálad.
2011. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
szerintem meg te vagy job helyen az anakodna szájába!!!!!! honnan tudjam miért cincog kiadtam érte 2500 forintot nem fogom még álat orvoshoz is vinni drága pénzért amikor látszólag semmi baja sincs!!!
2011. nov. 16. 15:24
 5/29 anonim ***** válasza:
úristen te .....ááááááá vidd vissza mimnél hamarabb és ne menj élőlények közelébe (főleg olyan állatokéba amiről neked kellene gondoskodnod) legközelebb.....
2011. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

a második vagyok.

De minek van egyálatlán állatod?"kiadtam érte 2500ft-ot nem fogom még állatorvoshoz is vinni mikor látszólag semmi baja nincs"ha még olykor olykor állatorvoshoz se vagy hajlandó elvinni akkor minek vetted meg?Télleg jobb helyen van még anakonda szájában is

2011. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%

Húúúú, kiadtál érte 2500 forintot??? Hát ez aztán hatalmas összeg, valóban. Az a kb. 1000 forint, amit elkérne egy vizsgálatért a doki (de lehet, hogy semmit sem kérne érte, ha nincs anyagköltsége, hanem csak megnézi) valóban rengeteg pénz, a megélhetés múlik rajta!


Kérdés: akkor mégis mivel eteted? Ketrecet sem vettél neki, hanem kartonban tartod, vagy mi? Ne haragudj, de ha ennyire sóher vagy, nem szabad állatot tartanod.


Jaés tudod a tengerimalac már csak ilyen, visít. A kutya meg ugat, a macska nyávog. Ezt mindenki tudja épp ezért, ha nem tetszik, akkor nem vesz ilyen állatot.

2011. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
milyen karton doboz??? irtam hogy ketrec a kérdésbe nem látod?? egy normális kérdést tetem fel ti meg itt izéltek egy szaros álat miatt mivan veletek???
2011. nov. 16. 15:33
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
te **** kis ***** vagy....ennyi
2011. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy bunkó tahó szakavatatlan paraszt vagy.

Egy mondatot se tudsz leírni hiba nélkül,olvasd már vissza,tiszta gáz vagy.....a malacot meg vidd el egy menhelyre,ha már ilyen béna vagy hozzá.

2011. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!